Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy nézek ki? Jó ez így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézek ki? Jó ez így egy randira?

Figyelt kérdés

Nektek tetszik ?


[link]


2012. ápr. 29. 23:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
Ha eljössz velem egy randira,megtudod hogy tetszik e! ;)
2012. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:

30. 36, 17/f!


ne itt irigykedj, hogy neked az égvilágon senkid sincs, és nem tudsz randizni menni, és szerintem minden nő ri*anc.


ha szerinted mindenki az, akkor veled van a gond.

de gondolom te az alternatívos kislányokat szereted, akiknek a stílusuk (?) egyenlő a nullával.

2012. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:

"ebből látszik mekkora az agyi szinted......"


Én csak ilyen p*csákkal beszélek így, neked viszont az öltözködésed mutatja, hogy mekkora p*csa vagy, azt pedig mindenki látja...


"ne itt irigykedj, hogy neked az égvilágon senkid sincs, és nem tudsz randizni menni, és szerintem minden nő ri*anc."


De imádom az ilyeneket, akik az amcsi tinifilmes szituációkra építik a valóságot. ;D

2012. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:

'De imádom az ilyeneket, akik az amcsi tinifilmes szituációkra építik a valóságot. ;D'



te tisztában van vele, miket írsz? Hogyan jönnek ide az amcsi filmek? -.-

2012. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

13:25 :D annyira okos ember vagy :DD az öltözködésemből sikerült leszűrnöd, hogy pi*csa vagyok :D hát ez jóóóó :DDDDDDDDDDDD

akkor legyen ahogy gondolod ;) gondolom azért beszélsz így a "p*csákkal" mert neked sose lehet szép csajod :D és irigykedsz :D (ez természetesen nem magamra értem, hogy irigykedsz csak hogy tisztázzuk, csak az írásodból azt veszem le, hogy vagy nem volt még csajod vagy a szép lányok mindig lekoppintanak :D )

2012. ápr. 30. 13:49
 46/63 A kérdező kommentje:
ja és még mindig inkább öltözködök "p*csa"ként (bár szerintem ez nem az.. nincs kint semmim nem egy kis szoknyácskában vagyok hanem farmerben!!) mint egy szürke kis egérként akit senki nem vesz észre :)
2012. ápr. 30. 13:52
 47/63 A kérdező kommentje:
ja és megint köszi aki normálisan válaszol :))
2012. ápr. 30. 13:54
 48/63 anonim ***** válasza:

"(ez természetesen nem magamra értem, hogy irigykedsz csak hogy tisztázzuk, csak az írásodból azt veszem le, hogy vagy nem volt még csajod vagy a szép lányok mindig lekoppintanak :D )"


kedves kérdező, szomorúan kell közölnöm, hogy s*gget csináltál a szádból :D te a magánéletét állapítod meg valakinek az írásából! ez zseniális :DDD

2012. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

"az öltözködésemből sikerült leszűrnöd, hogy pi*csa vagyok"


Igen, az megmutatja valakiről, hogy milyen ember, ahogy öltözködik. És itt nem a ruhák áráról, hanem a kinézetéről van sző...

Ki mondta, hogy nem vagy egy "szürke kisegér"? A mai lányok durván 2/3-a ilyen r*banc...


"gondolom azért beszélsz így a "p*csákkal" mert neked sose lehet szép csajod :D és irigykedsz :D (ez természetesen nem magamra értem, hogy irigykedsz csak hogy tisztázzuk, csak az írásodból azt veszem le, hogy vagy nem volt még csajod vagy a szép lányok mindig lekoppintanak :D )"


Tudod én vagyok az, akinek nem nehéz "csajozni", mert bunkó módon vagyok őszinte azzal, aki azt érdemli, és pont ezt szeretik bennem az érett lányok...

2012. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:

igen kedves válaszoló mivel te így állsz a dolgokhoz úgyhogy, gondoltam megközelítem a te szemszögedből, hogy mennyire ostobán hangzik ha valakit ruhája alapján titulálsz p*csának :D tehát akkor én meg levonok az írásodból következtetést , hogy soha nem lehet szép csajod :)

további kellemes napot! :D

2012. ápr. 30. 14:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!