Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok szoktak nemet mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szoktak nemet mondani egy randira?

Figyelt kérdés
Mármint mondanak nemet? Vagy még azzal is randiznak, aki nagyon nem tetszik nekik?

2012. ápr. 25. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan nem szokták mondani, hogy "nem", hanem kitalálnak valamit. Van barátom, nem érek rá, majd meglátjuk, talán, stb.
2012. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért randizna egy lány valakivel, aki nem tetszik neki? Ez nem kötelező. Ha jól nevelt, akkor nem mond konkrétan nemet, hanem inkább kitalálja, hogy más dolga van, vagy van barátja. Az értelmes férfiember ért a szóból. Megalázni nem kell senkit sem.
2012. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ha olyan eset van, hogy akkor pont nem ér rá, de elmenne, akkor mi van?
2012. ápr. 25. 13:04
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor el fogja mondani, hogy most nem ér rá, de máskor szívesen találkozna és megadja a számát
2012. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal tisztességesebb megmondani egyenesen, ha nem, mint köntörfalazni, és ha a srác kitartó és nem ért a célzásból, újabb meg újabb hazugságokat kitalálni. Az én elképzelésem az, ha hülyére veszed és összevissza hazudsz kifogásokat, azzal sokkal jobban megalázod a másikat, mint hogyha finoman, de őszintén nemet mondasz.
2012. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a lányoknál a "még alig ismerjük egymást","még korai",stb.. az ehhez hasonló kijelentések jelentik a nemet.Jah,meg a "messze laksz".
2012. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik nekik a srác, nem nemet mondanak, hanem talánt v nemtudomot, esetleg igent, és utána vmi kifogással lemondják.
2012. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos van aki még csak nemet sem mond. Randiztam egy lánnyal, már előtte volt telefonszámcsere. Na randi után írhattam én akárhány sms-t és hívhattam akárhányszor, le voltam ejtve:D Ma már nevetek rajta, de akkor nagyon dühös voltam. Komolyan, 20 éves nő nem tud annyit kinyögni, hogy bocs nem szeretnék veled többet találkozni?:D Semmi gond nem lett volna belőle...
2012. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen mondanak. Ha nem tetszel nekik nem találkoznak veled. Van aki viszont nem ennyire kemény hogy megmondja hanem keresi a kibúvót. Ha már a harmadik ajánlatodra is nemet mondd valami kifogással ott már valami bűzlik :)
2012. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!