Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy nézek ki? Jó ez így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézek ki? Jó ez így egy randira?

Figyelt kérdés

Nektek tetszik ?


[link]


2012. ápr. 29. 23:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:

tudod, szoktunk randizni a barátommal :)


de ha te nem szoktál a szerelmeddel akkor nálad vannak a gondok...:d

2012. ápr. 29. 23:48
 22/63 anonim ***** válasza:
80%

szerintem meg nincs eleget foglalkozva a belsőddel:

1: ilyen ostoba és haszontalan kérdést feltenni nonszensz

2: ennyire nem bírni a kritikát...

3: ráadásul te kérted ki az emberek véleményét.

megint én^^

2012. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:

1: miért lenne haszontalan? kikérem az emberek véleményét mivel nem szoktam így öltözködni( általában farmert és tornacipőt hordok, buliban szoktam magassarkút viselni)

2: nem tudom, hogy honnan veszed , hogy nem bírom :D ha észrevetted volna senkivel nem kezdtem elveszekedni csak mert leku*rvázza vagy mert azt mondja , hogy nem illik össze :) . semmi bajom vele, ha valakinek nem tetszik ez az összeállítás ( és igen ha arra gondolsz akkor amiket irtam az olyanra vonatkozott, hogy valaki azt irta varjam össze :DDDDD )

2012. ápr. 29. 23:53
 24/63 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat, akkor nem haszontalan, csak ostoba. :D
2012. ápr. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:
jolvan :D akkor ostoba :)) csak, hogy szóljak nekem a kérdésem ostoba neked viszont a válaszod mert te megállapítod az embernek egy kérdéséből hogy nincs foglalkozva a belsőjével :DDDDDDDDDDDDD
2012. ápr. 29. 23:59
 26/63 anonim ***** válasza:
Wow engem nagyon begerjesztenel
2012. ápr. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
ez csak egy szubjektív megállapítás volt, nem jelent semmit. ennek ellenére továbbra is tartom a véleményem, miszerint ha lenne valami az agyadban, nem tennél ki ilyen kérdéseket. de ezt ne vedd személyeskedésnek, vonatkozik mindenkire, aki hasonló kaliberű kérdéseket tesz fel. :)
2012. ápr. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik egyik ruhadarab sem... :S
2012. ápr. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
Martina te vagy az?
2012. ápr. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:

"akkor ezek szerint az összes színősznő, énekesnő, aki így jelenik meg díjkiosztókon stb-in, akkor rongyok, vagy mi? "


Igen, azok, eltaláltad.

17/f

2012. ápr. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!