Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van felhabarodva egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van felhabarodva egy lany, aki 16 eves es mar a 6. pasin van tul meg nehany egyejszakason, azon ha azt mondom neki, hogy egy nsgy ribi?

Figyelt kérdés
Ennyire fajna az igazsag? Pedig lehet o is tudja hogy az, de eldonti magaban, vagy megmagyarazza a dolgokat azzal, hogy o artatlab es csak valogat a fiuk kozotz. De a legtobb ribi lany mind ilyen, hogy nem akarja bevallani meg maganak sem hogy egy ribi.
2012. ápr. 15. 17:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%
vasárnap van, te nagyokos utolsó. mit foglalkozzon a munkahelyével?
2012. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Illuminált ***** válasza:
84%
az, hogy Neked Kedves kérdező kettő diplomád van, még egyáltalán nem feltételezi azt, hogy intelligens is vagy. sajnos találkoztam már több olyan emberrel, aki a diplomája ellenére egy tajparaszt volt...
2012. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

ne itt veszekedjetek már b*meg:D

a kérdezőnek meg: nekem is van ilyen ismerősöm és ő is fel van háborodva ha leri.bancozzák. nyílván ez az igazság... de nem tudja elfogadni a tényt... mert nem ugyanaz, ha a szerelmeddel veszíted el 16évesen mintha csak egy buliban hagyod, hogy megk*rjanak..

2012. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Miert van felhabarodva zon ha azt mondom neki, hogy egy nsgy ribi?"


mert nincs jogod megítélni másokat...


mellesleg te hány éves vagy, és mennyi kapcsolatod volt?...és mások mit mondanak erre?

2012. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Én is 16 vagyok, én is a 6. pasimon vagyok túl. És volt jópár akivel csak smároltam, de nem jártunk. Nem öltözködöm ribisen, nem kelletem magam, nincs facebbookom ergo nincsenek erotikus képek rólam a neten. De ha valaki közeledik és épp jó kedvem van, akkor nem utasítom el. Soha nem játszadozom senkivel, a fiúk akikkel összejöttem mind tudták, hogy semmi komoly nem lesz. Volt, hogy velem szakítottak, arról meg nem tehetek. A nagy Ő még várat magára, ha majd megtalálom nyilván nem kell majd senki más. De nem akarom elpazarolni a legszebb éveim, hogy ne 20 évesen kelljen majd rájönnöm hogy még nem csókolóztam, nem jártam senkivel, azt sem tudom mi fán terem ez a kapcsolatosdi.

Ribi vagyok? Oké. Nekem nem fáj, ha ezt gondolod. De nem értem, hogy téged miért érdekel ez két diplomával, meg a szuperintelligenciáddal. Melleselg ki vagy Te, hogy ítélkezni mersz bárki felett? Szerinted attól több vagy, hogy nem volt sok kapcsolatod? Mert akkor nem okos vagy, hanem hülye. Ha nem tetszik, ne foglalkozz vele. Ja, hogy savanyú a szőlő? Így persze már érthető a felháborodásod.

2012. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

"nincs facebbookom ergo nincsenek erotikus képek rólam a neten"

ez aztán az összefüggés....csak a szellemi szintedet mutatja. szerinted, ha valakinek van facebookja, akkor automatikusan erotikus képek vannak fent róla a neten, ha meg nincs, akkor tuti nem? jézusom.


16 évesen, hat "pasin" túl lenni igenis sok. éretlenek vagytok, fogalmatok sincs egy kapcsolatról. szánalmas.

2012. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell mindent belemagyarázni a válszomba. Egy szóval sem írtam, hogy aki fent van közösségi oldalakon arról egyből erotikus képek is vannak a neten. Csak sok "szenede szűz" tini, akinek még életében nem volt kapcsolata felpakol magáról tangás-meztelen képeket. És szerintem ez nagyobb ribancság, mint fiúkkal járni.

És igen, nyilván az embernek először még gőze sincs egy kapcsoltaról. De a tini kornak nem a nagy szerelmekről kell szólnia. Hanem a gyakorlásról, amásik iránti tolerancia megtanulásáról. Lehet ezt később is kezdeni, de sokszor ebből lesznek a "27 évesen szűz vagyok, nem volt még senkim, nem is csókolóztam, hogy kezdjek hozzá?" jellegű kérdések. Ami szerintem szintén nem egy normális dolog.

2012. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%

De azért nagyon ritka az, aki csak simán facere pakolja fel a tangás képeit. Amik a napiszaron is terjednek, legtöbbször olyan, hogy a lány elküldte a pasijának a tangás képet, és szakítás után a pasi meg beküldte a képet. Azért kevés olyan lány van, aki ennyire fel akarja hívni a figyelmet, hogy mindenkinek mutogatja magát.

A 27 évesen szűz vagyok kérdések, meg tényleg nem egészségesek már...de azért még mindig jobban tolerálja az ember az ilyet, mint a "lehetek terhes, ha a barátom megujjazott miután kiverte magának?12L" kérdéseket...

Nyilván mindenki maga dönti el, hogy mikor készült fel a testi kapcsolatra(meg mikor talál hozzá megfelelő partnert)...de az ilyenek engem is felidegesítenek, hogy a 13 évesek azt hiszik magukról, mennyire érettek, meg hogy örökre együtt lesznek az(idősebb) barátjukkal...közben meg nagy részben a pasi csak kihasználja a lányokat és miután megvolt, nem sokkal szakítanak is.

Rám is nyomultak 18-20 évesek amikor én 13 voltam, de nem éreztem magam elég érettnek és felnőttnek, ahhoz, hogy járjak is velük. A mai napig nem bánom, hogy nem jártam velük.

A suliban mi is kibeszéltünk minden lányt, aki már nem volt szűz hatodik, hetedikben....jobb szerintem, hogy én nem azok közé tartoztam, akiket kibeszéltek:)

és én a 17.szülinapom előtt egy hónappal vesztettem el és nem bántam meg, mert a srác is egyidős velem és nagyon szeretjük egymást a mai napig:)

2012. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

nem belemagyarázás. ez a mondta

"nincs facebbookom ergo nincsenek erotikus képek rólam a neten."

ugyanis azt jelenti, hogy nincs facebookom, és ezért nincsenek erotikus képek rólad...az ergo ugyanis azt jelenti, tehát. szóval, amit írtál, az bizony azt jelenti, hogy abból, hoy nincs facebookod, következik, hogy nincsenek rólad erotikus képek....

2012. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!