Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van felhabarodva egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van felhabarodva egy lany, aki 16 eves es mar a 6. pasin van tul meg nehany egyejszakason, azon ha azt mondom neki, hogy egy nsgy ribi?

Figyelt kérdés
Ennyire fajna az igazsag? Pedig lehet o is tudja hogy az, de eldonti magaban, vagy megmagyarazza a dolgokat azzal, hogy o artatlab es csak valogat a fiuk kozotz. De a legtobb ribi lany mind ilyen, hogy nem akarja bevallani meg maganak sem hogy egy ribi.
2012. ápr. 15. 17:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Senkinek sem esik jól, ha ilyet mondanak rá... még akkor sem, ha amúgy igaz.
2012. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 TrollBozsi ***** válasza:
89%
Én a helyesírásodon vagyok felháborodva ;D
2012. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
És minek neveznél egy 16 éves fiút, aki már túl van 6 lányon?
2012. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%

En 16 eves lany vagyok, 30 pasival smaroltam abbol 8al jartam! En nem erzem magam ribinek csak kielvezem az eletet!

Viszont szuz vagyok, es varom azt a szemelyt akit szeretek es majd neki "adoom" a szuzessegem :D

2012. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
helyesiras? van ket diplomam, intelligensebb vagyok nalad, erre az eletemet is feltennem. Azert irok igy, mert mobillal potyogom be a kerdest. Erted kedves iq fighter kommentelo?
2012. ápr. 15. 17:14
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Kedves "váraboldogság", te sajnos még a ribancoknál is rosszabb vagy, egy igazi szűzk*rva...
2012. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

trollbozsi, hol látsz te itt helyesírási hibát? az ékezetek hiánya nem az, csak szólok.


váraboldogság, de igen, te is egy ribi vagy. 8 fiúval csókolóztál, mikor kezdted? kb. kéthavonta váltogathatod őket. tudod, nem kell az összes szembejövővel csókolózni, úgy kéne válogatni.

2012. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
ja, hogy 30 pasival csókolóztál, 8-cal meg jártál. az még rosszabb arány.
2012. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen igazatok van! Meg is bantam ;)
2012. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
"helyesiras? van ket diplomam, intelligensebb vagyok nalad, erre az eletemet is feltennem. Azert irok igy, mert mobillal potyogom be a kerdest. Erted kedves iq fighter kommentelo?" Ha annyira okos meg intelligens vagy miért foglalkozol a 16 évesekkel? Egyáltalán mi közöd hozzá, meg miért érdekel? Képes vagy telefonon pötyögni ezt a kérdést? Ha van két diplomád nyilván idősebb vagy, meg van munkahelyed foglalkozz azzal! Az életedet azért ne tedd fel arra, hogy okosabb vagy bárkinél is!
2012. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!