Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves lányok! Hogy álltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lányok! Hogy álltok, milyen az első szerelem, fiúk, csók?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 22:12
1 2
 11/14 anonim válasza:
Volt egy baràtom,de kb. úgy jàrtunk hogy napi 5 percet beszéltünk,vittünk egymàsnak ajàndékot.Aztàn meguntuk és szakítottunk.Csòk szàjra puszi volt csak,és ennyi. Voltam màr szerelmes,de inkàbb csak tetszettek fiúk... és màr én is belàtom hogy nem kellett volna és most egy ideig nem is fogom ezeket pròbàlgatni.Az osztàlyombòl csak 1 lànynak nem volt szerelme,de mi olyan ovisok vagyunk.Hupikéktörpikéket éneklünk,vukkot,ipiapacs. De nagyon jòl el vagyunk.13/L
2015. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Igazából ha lehet inkább még ne pasizz. Tanuljál legyél a barátaiddal. Értem hogy már kezdessz a pasik után koslakodni, de majd még rá érsz!:)
2016. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hehe:`) En mar nem is vagyok szuz bszki, ti meg itt nyavajogtok, hogy "Inkabb a tanulason jarjon az eszed." Szivem, kituno leszek evvegen, es aktiv szexszualis kapcsolatban elek:)) Pusszz
2017. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
De most ha akar akkor hadd elegyen már szerelmes? Emberek veletek nem ugyan ez volt?! Hülyeség hogy meg szablyák mikor lehet szerelmes és mikor nem! Akkor amikor akar és kész. Az mellett is lehet tanulni, és ezt első kézből mondom!
2019. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!