Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csók:Egészen pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók:Egészen pontosan hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves fiú vagyok.

Van egy Lány (direkt nagybetűvel),akit nagyon szeretek.

(Mellesleg kölcsönös..:))

Először fogunk találkozni,de van egy kis malőr:akármilyen gáz,de nincs még tapasztalatom,sőt,fogalmam sincs,hogyan kell csókolózni. :/

El akarom kápráztatni,nekem csak Ő kell,én nem vagyok az a fajta,aki 1 hét után dobja a barátnőjét,és keres másikat.

Idióták kíméljenek!

Előre is nagyon szépen köszönöm!



2012. ápr. 9. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne agyalj rajta, mert akkor tuti elrontod, csak engedd, hogy elragadjon az érzés :) tudni fogod mit kell tenned
2012. ápr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Tudok egy trükköt. Sózd meg előtte alaposan a nyelved, aztán rejts el a szádban egy kis csokit. A sós íz miatt nem érzi hogy átrakod a csokit a szájába. Nálam bevállt, azt mondta nagyon jól esett neki.
2012. ápr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok agyalni rajta,csak arra vagyok kíváncsi:hogyan kell? :))

Először simán a csókolózás művészetét szeretném megtanulni,később jöhetnek a trükkök. :)

2012. ápr. 9. 00:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor egyetlen trükk kell. Jobbra vagy balra a fej és mintha ennél valamit. Egyszerű.
2012. ápr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, parázni tényleg,mihelyst odaérsz érezni fogod. De a lány előtt nem mutasd hogy félsz. Eleinte kicsit furcsa lesz és nem az igazi, de nagyon hamar belefogtok jönni :)
2012. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2012. ápr. 9. 13:07
 7/8 anonim ***** válasza:
A lényeg amikor ottleszel a helyzetnél lefogod sza*ni a technikákat olyankor nemszámít semmi csak add át magad és mennifog sok sikert buuyaaa
2012. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ezt igazából leírni nem lehet, amikor ott vagy ösztönösen tudni fogod, hogy hogy kell csinálni, igaz idővel jobb is lehetsz! :D
2012. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!