Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az a bűnöm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a bűnöm, amiért a vékony lányok tetszenek külsőre? Ezért nem találok sosem olyan lányt, aki külsőre, belsőre egyaránt szép lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyszerűen imádom a vékony, alacsony lányokat, akik arcra is megfognak. De azt tapasztalom, hogy ezen lányok vagy nagyon buták, beképzeltek, nagyképűek, vagyis jellemre távolról sem vonzóak vagy pedig normálisak, értelmesek, kedvesek csak éppen foglaltak.


Emiatt tartok tőle sosem találok ilyen lányt, akit szerethetnék és aki viszont szeret.


Próbáltam lejjebb adni az igényeimet, de egyszerűen nem tudok egy idő után vonzódni egy jellemre szép, ámde külsőre túlsúlyos, számomra nem vonzó lányra, sajnálom, de nem megy, hiába erőltetem.


Emiatt már lelkiismeretfurdalásom, meg bűntudatom is van, mert tényleg sok rendes lány van, csak én nem tudom kívánni őket testileg.


Mégis mit kéne tennem, hogy megtaláljam a párom? Megőrülök, hogy egy lányt sem szerethetek, ölelhetek.


Hiányzik egy társ az életemből.



2012. ápr. 6. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerkedj sok lánnyal és járj nyitott szemmel! Nem kell olyan lánnyal összejönnöd, aki nem tetszik. Ez hülyeség, ilyet ne erőltess. Főleg, hogy nincsenek "nagy igényeid", csupán van egy típus, aki tetszik neked.

Amúgy én nő vagyok, de én is azon keseregtem sokáig, hogy sosem találok olyan pasit, aki tetszik is és szabad is. Aztán mégis sikerült. :D

2012. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
keress sokkal jobban mert elég kevés lánnyal találkozhattál abból a kategóriából aki neked tetszik mert nem sok lány buta stb. csak sajnos ezek a lányok a feltűnőbbek. sok sikert:)
2012. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát, az biztos, hogy nem lenék a helyedben!

Viszont olyan lánnyal erőltetni aki nem tetszik, nem jó ötlet... Te kínlódsz, őt meg megbántod.

De nyugi, meglesz az akit keresel, talán pont akkor amikor nem keresed ;)

2012. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is meg fogod találni a párod. :)

Nem magasak az elvárásaid, szerintem csak idő kérdése az egész.

2012. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!