Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csókoljam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csókoljam meg?

Figyelt kérdés

Ha a barátommal csókolózom, akkor ő mindig elhúzza hamar a fejét, nem lehet igazán nyelves csók. Sőtt! Semilyen "csók" nem lehet, csak olyan szájrapusziféle. Mit tegyek hogy ne legyen ez?

Amúgy magasabb mint én, szóval nem lehet olyan, hogy "fogjam le"


Értelmes válaszokat szeretnék. Oltogatások nélkül. Előre is köszönöm.



2012. ápr. 10. 09:19
 1/10 menta34 ***** válasza:
81%
ültesd le egy székre, padra ... te meg ülj rá/főlé, stb. :) az, hogy nem akarja kevésbé valószínű, minthogy fél, hogy nem tudja hogy kéne, vagy fél, hogy sátras lesz a gatya :)
2012. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

ülj az ölébeXDD

de tényleg

2012. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha ő nem akarja akkor nem birod normálisan megcsókolni! De ne parkban, vagy 450 ember előtt próbáld megcsókolni. Lehet még nyálasnak tartsa, vagy gyerek még az ilyenhez. Egyenlőre ne erőltesd, ha kettesben vagytok próbálkozz,lassan, hátha rákap
2012. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mégis milyen körítéssel? Csak sétálunk és akkor na, gyere üljünk le? És akkor én csak ugy üljek bele az ölébe? Vagy szembe vele? És ő akarhatja a nyelveset? És ha nem akarja?

Bár kétlem, már elég rég óta együtt vagyunk, és szeretjük is egymást..

2012. ápr. 10. 09:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos betoji. Mondd meg neki öszintén, hogy nyelveset akarsz.
2012. ápr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy milyen körítéssel???? Én ha a pasim ölébe akarok ülni, akkor nem kell indok.
2012. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
utcán nyilvános helyen semmiképp se!!!!!! a legundorítobb dolog amikor más emberek ott vannak és egy pár éppenséggel a másik gyomrában kutakszik hogy mit evett utoljára... a nyelves csókot a többivel együtt ahgyd meg a hálószobára... lehet ő is így gondolja
2012. ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aha, értem, köszönöm. De úgy gondolom, ahoz még túl fiatalok vagyunk a hálószobához. És mit szólnátok ha titeket igy letámadnának, vagy megmondaná a barátnőtök, mit akar. Esetemben nyelves csókot.?
2012. ápr. 10. 10:02
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ö 17 én pedig 16.
2012. ápr. 10. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!