Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves lány vagyok és egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok és egy 13 éves fiú tetszik ill. neki én. Hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pedo csak folyton keresi a tekintetem és gondoltam jo lenne vele megismerkedni,de mit szolnának a szülei :s
2012. márc. 31. 08:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.. Nekem 14 évesen 21 éves barátom van (énnemvagyok ribanc, ő nem pedo) szóval, ha (mégha más korosztályban is) de fiú pár évvel idősebb, a lány fiatalabb, miért ne lehetne fordítva? :D

14|L

2012. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hat ja.:) köszi
2012. ápr. 6. 12:10
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne törödj semmivel és senkivel,ha ti ketten jól megértitek egymást az a lényeg,a többiek meg le vannak sz@.va
2012. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
jaja ezek az dióta pedos kommentek... úgy utálom de most komolyan az én csajomnak a nagyapj és a nagyannyja közöttük 8 év volt még mindig boldogan élnek. Ne foglalkozz senkivel, és sok sikert. 12/f
2012. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!