Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves lány vagyok és egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok és egy 13 éves fiú tetszik ill. neki én. Hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pedo csak folyton keresi a tekintetem és gondoltam jo lenne vele megismerkedni,de mit szolnának a szülei :s
2012. márc. 31. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de sztem inkább ne közelíts felé... Nem lehet igaz, hogy mondjuk 16-20 évesek között egy neked tetszőt srácot sem találsz...
2012. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kisfiú biztos örülne neki. Viszont a te részedről meg k*rva gáz hogy egy ilyen kisfiúval akarsz összejönni. Én tuti kinevetnélek titeket ha látnálak együtt vele. Szal szerintem ezt jól gondold át.


20/F

2012. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Fuha... szép korkülönbség kicsit fura módon :D.

Úgy jobban hangzana ha mondjuk a fiú 18 lenne te meg 22 :).

De ha ti tényleg szeretitek egymást akkor csak hajrá :).

A sztároknál is van olyan, hogy a fiú alacsonyabb kb. 10cm-vel is akár sőt még korra is .... és mégis boldogok :p.

Ti miért nem lehetnétek azok?:D.

Hát hogy a szülei mit szólnának?..... hm o_o... nem tudom :D.

Ha azt feltételezném, hogy a fiú az én gyermekem és 13 éves és neki egy 17 éves lány tetszik, [vagyis te] nem is tudom mit mondanék neki ._. elállna a lélegzetem xd. Sőt ha egyszer ketten jönnének haza főleg akkor :D. De ha a lány kedves meg minden... és tényleg szeretik egymást akkor már ok >.<...

ez mind csak feltételezés volt :D.


De amúgy nem tudom mit szólna hozzá :D.

2012. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

helo. feküdj le velem aztán majd meggondolod.

19f

2012. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam hogy megvárom mig megnő,addig csak haverkodok,beszélgetek vele.Csak nem tudom hogy csináljam hogy ne legyen félreérthető....
2012. márc. 31. 08:58
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát úgy más :D.

Mondjuk ha van FB-je vedd fel barátnak írj rá mondjuk így:

-Sziaaa betti mizujs?^^.

.... jah bocsi nem neked akartam >.<

-Szia semmi

gondolom ennyit felelne rá :D.

Utána meg már a témák a kezedben :p.... folytathatnád így pl:

-Jah ok. Amúgy ha már véletlenül rád kattintottam mizu?

stb....

szóval én így közelednék felé :).

2012. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az nem biztos hogy őt érdekelni fogod évek múlva
2012. márc. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ohh értem köszi xd De még a nevét sem tudom xd
2012. márc. 31. 09:10
 9/14 anonim ***** válasza:

ooh xD... nem baj :D.

Ismersz valaki olyat akinek van legalább egy annyi ismerete a fiúról, hogy mi a neve?:o.

Ha ismered az egyik osztálytársát akkor már no para xdd. és ha megvan annak "az egyik osztálytársának" a fb.-je ott vizsgáld át a baráti listáját mert ha van róla kép akár egy közös fotó be kéne legyen jelölve :P.

vagyis én ezt tenném xD.

2012. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miss Pedobear
2012. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!