Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nagyon tetszik. Szerintetek lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Egy egyetemre járunk, néhány hete beszélgetünk ott is, ha néha összefutunk, de facebookon is. Élőben mindig kedves és bőbeszédű, ha neten beszélünk viszont van, hogy érdeklődő, máskor nagyon szűkszavú.

Valamelyik nap meghívtam volna egy kávéra, de nem jött, mert már túl volt rajta, másnap viszont ő hívott engem. Azóta egyszer beszéltünk facebookon, de megint elég szűkszavú volt. Legutóbb emiatt nem kerestem egy ideig, utána viszont ő írt és megint kedves volt.

Szerintetek miért csinálja, mit tanácsoltok?


2012. márc. 31. 00:28
 1/3 anonim válasza:

Hát...

Ha tetszik neked... szerintem mondd meg neki ...

Amikor te nem kerested ő keresett, és még kedves is volt...

Tehát neki is tetszel ...

Nincs túl nagy veszíteni valód...

Mondd meg neki de ne pont a kész tényeket..

Legyél titokzatos kedves és bókolj ....

Ennyit tudok mondani ... : )

2012. márc. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem érdekled, de szeretek reménykedni, így inkább azt gondolom hogy nincs ideje, és valószínűleg zh-ra tanul, vagy vizsgára.
2012. márc. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anno meghódított egy olyan pasi, akire első ránézésre azt mondtam, hogy sosem jönnék össze egy ilyen sráccal! 3 hétbe telt. Egy titka volt: hogy eltántoríthatatlan volt! Olyan sms-eket, meg leveleket írtam neki, amivel lezártam az egész beszélgetést, sőt a további találkozóktól is elzárkóztam, és mindig visszaírt! Kedveset, érdeklődőt, vicceset. :) És sosem tűnt el, még fél napra sem. Azt éreztem rajta, amit szerintem a legtöbb nő szeretne érezni: hogy nem egy barátnőt akar magának, hanem ENGEM. Nem egy csajt, aki aránylag jól néz ki, aki értelmes, és egy hullámhosszon is van vele. Hanem ENGEM!!!

Ha tényleg érdekel a lány, akkor ne azzal foglalkozz, hogy ő mit csinál, és miért. Hanem azzal, hogy TE mit csinálsz. Azt mondod "nagyon tetszik". Akkor hódítsd meg! Hívd, kérdezd, mesélj neki, nevettesd meg, főzz neki vacsit, írj neki verset... tök mindegy, csak őszinte legyen. ...és ne hagyd eltántorítani magad. A női "nem", az igazából csak egy "talán" vagy "lehet". :)

2012. márc. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!