Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú még autó birtokában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú még autó birtokában is szingli, az szerintetek is gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Többször láttam már itt kiírva, hogy "Ha van kocsid, lesz csajod". Nos hát ismerek olyan embert, akinek van autója, 22 éves és nagyon régóta nincs csaja. Pedig akarna...


Azt mondják hogy nem is néz ki rosszul. Hogy lehet ez? Minden rendben lehet a fejében, vagy inkább nem?


Amúgy jól kinéző autója van. Sportautó, enyhén tuningolva


Kort és nemet is írjatok. Köszi!


2012. márc. 28. 22:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én egyedül azt nem értem miért aggaszt ennyire a barátod sorsa. Ő tehet róla, hogy nárcisztikus személyiség, sokan ezt képtelenek elviselni. Egoizmus, bunkóság, egészségtelen önimádat, nagyzolás. Ezek a tulajdonságok egy ellentétes embernek kibírhatatlanok. Ha akar, majd változtat, vagy talál valakit, aki elfogadja így (bár nem tudom ki az az elvetemült), de ezen kár magad pörgetned.
2012. márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, van amiben tévedsz!


Nem csak az ellentétes embernek (vagy talán neki nem!), hanem a hasonlónak KIBÍRHATATLAN. Én is nárcisztikus vagyok, és nagy pofám van, stb stb. De azért én tudok hódítani.


A kérdés jogos, miszerint miért foglalkoztat a barátom sorsa: Hát azért, mert csaj híján rajtam lóg. Nincs 2-nél több nap a héten, hogy ne hívna fel legalább 1-szer!


Kicsit kezdem átélni a búbánatát, pedig én tök jól megvagyok amúgy, csak néha jó volna egyet-egyet szexelni. (Nekem lehetne kapcsolatom, ha akarnék, de nem keresem a bajt, megvárom még rám talál :P )

2012. márc. 29. 13:47
 23/24 anonim ***** válasza:
Mint ahogy az előttem szólók is megmondták : Totál mindegy,milyen vas van a segged alatt. A nőkben a magabiztosság, a határozottság kelti fel az érdeklődést. Hiába van a segged alatt egy BMW, ha látszik rajtad, hogy balfék vagy. Max olyan csajnak jössz be, aki villogni akar a barátnők előtt a kocsival.
2012. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

ÁÁÁ IGEN!


Mindegy hogy milyen vas van a segged alatt... De VALAMILYEN azért legyen! :D Ezt már nem dumálod ki. Még csak arra nem válaszoltál, ami a kérdés volt. Szóval gáz vagy nem?

2012. márc. 29. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!