Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú még autó birtokában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú még autó birtokában is szingli, az szerintetek is gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Többször láttam már itt kiírva, hogy "Ha van kocsid, lesz csajod". Nos hát ismerek olyan embert, akinek van autója, 22 éves és nagyon régóta nincs csaja. Pedig akarna...


Azt mondják hogy nem is néz ki rosszul. Hogy lehet ez? Minden rendben lehet a fejében, vagy inkább nem?


Amúgy jól kinéző autója van. Sportautó, enyhén tuningolva


Kort és nemet is írjatok. Köszi!


2012. márc. 28. 22:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

akkor már meg is adtad a választ a saját kérdésedre: egy öntelt f*sz :D


én speciel leszarom, van e autója, vagy nem, eddig egy srácnak sem volt, akibe szerelmes voltam.

2012. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mikor értitek már meg, hogy egy nőt ne mfeltétle na zanyagi javak érdeklik, és a férfi merje kimutatni szexuálitását, egy bűn ronda pasinak is lehet gyönyörű barátnője, akkor is, ha mellette szegény nem kocsi miatt választanak férfit... nagy tévedésben vagytok... ha erre én rájöttem, úgy, hogy még barátnőm sem volt, nektek sem lesz nehéz... rég nem az anyagi javakról beszélünk. Őszintén láttatok már az utcán "ronda" férfit gyönyörű nővel sétálni???? na??? van ennek trükkje, hogy a nők mi alapján választanak... akár 100 nőt is elcsábíthatsz, ha tudod annak módját, lépéseit, még akkor is, ha egy tanyasi mezőgazdasági gépkezelő vagy... akinek nincs foga xD najó azért a fog nem árt:D 20/F
2012. márc. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Drága Rapesz!


FElcsillantottad hogy merjük kimutatni a szexualitásunkat... Ezt én is tanácsoltam neki. De te ezt hogy értetted pontosan? Milyen konkrét módszerrel?

2012. márc. 29. 00:07
 14/24 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ezzel a rozsdás vassal jössz, egy nő nem a kocsiddal akar szexelni, hanem veled-.-" ez a van kocsid, lesz csajod, meg csak az izomagyú kilós arany nyakláncccal a nyakukban feszengő Kopááász vérpistikék szövege, ami eléggé tévhit.Egy csávónak, 25 éves szegény szüleinél lakó fiatalember volt, akinek 2 diplomás, 30 éves gyönyörű tanárnő volt a párja... a kidobók csak úgy bámulták a fickót, ahogy nyalták falták egymást a nővel... szóval ennyit a kocsiról közlekedésnek, meg ott a BKV ennnyi xD
2012. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Értsd már meg, hogy nem rólam van szó! :D:D:D


De ezt a szexualitás dolgot kifejthetnéd amit a kettővel ez előtti válaszodba írtál.

2012. márc. 29. 00:11
 16/24 anonim ***** válasza:
Utalással, nem szó szerint, mert az elijeszti a hölgyet, itt egy példa : Ha most nem lenne itt senki akkor húúúú- (egy kis kóstolgatós mosoly) rögtön leveszi mire céloztál, és még csak meg sem ilyesztetted, de nem vagyok én Casanova, sok mindent én sem tudok:) lévén, hogy nincs tapasztalatom. Egyszóval bármi megtanulható, a csajozás is...:) magyarul tévhit, hogy Casanovanak születni kell.::D
2012. márc. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Meg aztán nonverbális testjelzések, ezzel nem csak energiát, időt is spórolsz. Az első 5 percben megtudod, bejössz e a kiszemeltnek, vagy nem. Nagy számok törvénye x)
2012. márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy kitűnj a többi férfi közül, ne légy "átlagférfi" mivel marit naponta kb 50-en szólítják le, ugyan azzal a sablonszöveggel, (őő mennyi az idő?, Helo cica, iszunk valamit?:P Helo, jó a hajad, hogy vagy? ezek már kb lejáártak x) a jó szöveg: jó a hajad:P igazi? és gyengéden megsimítod, vagy például, hm jól áll rajtad ez a ruha:P igazán szexi:P most itt bennt fűtenek ennyire, vagy tőled van ilyen forróság?:P:D ennyi) az kevés az esélye, hogy épp veled akar járni, hacsak nem vagy potenciális férfi a szemében.
2012. márc. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szóval az a lényeg, hogy a lányt, akit naponta kb 10-20* szólítanak le, te ne a jól ismert szövegeggel szólítsd meg, légy kitűnőbb a többi férfival szemben...
2012. márc. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Erőteljesen szituáció függő persze, de én így csinálnám: érdeklődnék, kedves lennék, udvarias lennék, nem lennék tolakodó, és figyelném, hogy tetszem-e vagy sem, és a legfőbb az, hogy érdeklődnék iránta. És ha van igénye rá, akkor jó, ha nem, akkor mennék tovább. Olyan szituációt igyekeznék teremteni, amiben lehet bizalmasnak lenni. Nem használnék sablon szöveget.
2012. márc. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!