Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba, hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés
Nap mint nap többször is sírok ez miatt mert tudom , hogy esélyem sincs hozzá a fizikai korlátaim miatt ,de nem tudok megálljt parancsolni a szívemnek , komolyan mondom , nem telik el úgy 20 perc , hogy ne gondolnék rá , és ha egy kicsit jobban belemerülök , elsírom magam .A csajozás témában nem vagyok tapasztalt még nem volt barátnőm . A közérzetem is nagyon megváltozott mindenki észre vette , de senkinek nem mondtam el eddig . Nem tudok fellélegezni , olyan mint ha fájna a szívem és mintha egy gombóc lenne a torkomba , vagy nem tudom pontossan , de nagyon szar érzés , valahogy mindenképp a tudtára kellene adnom , mert később megbánnám . Én 18 éves vagyok a lány 15 , nagyon aranyos kedves lány , végtelenül kedves a számomra. Valahogy segítsetek , ha tudtok , kérek mindenkit vegyétek komolyan , ha írtok , nagyon rossz érzés . A fél karom odaadnám , ha csak egy esélyt kapnék tőle . Amúgy nagyon sokat szoktunk beszélgetni , személyesen is és facebookon is . De nem úgy néz rám , ahogy én ő rá. Kérlek segítsetek ! :'(

2012. márc. 25. 00:20
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Nem bántásképp: de 18évesen miért egy 15éves kislány fogott meg ?:s
2012. júl. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Tudod ez egy érdekes kérdés , még nem is gondolkodtam rajta , haverom és én kollégiumban voltunk és barátnője az nem kollégista volt , és a barátnőjét nem engedték fel a kollégiumban így a parkban tudtak találkozni , és olyankor én is leszoktam menni vele mert a barátnőjének is van egy barátnője és az is ott szokott lenni , és hogy amig spanom meg a barátnője elmennek kettesben erre-arra addig a másik lány ne maradjon egyedül , tehát én azért voltam eleinte lent , hogy ne unatkozzon , de később mikor spanom és barátnője közti kapcsolat kezdett meggyengűlni olyan szinten , hogy szakítanak , én a saját érdekeimet szem előtt tartva , nagy nehezen de sikerült ideiglenesen kibékíteni , és így mindig jöttek és így látni tudtam , beszélgetni tudtam vele.Tudjátok az elmúlt tél volt a legszebb tél számomra. A lényeg a lényeg , fogalmam sincs , egyszerűen vártam azt a pillanatot amikor megyünk ki a parkba....gondolom értitek miért.Tudjátok ő nem az a fajta lány , "hogy ki ha én nem" ő egy igazán barátságos jó szívű lány , ő nem kelleti magát , nem festi magát , nem hord csip-csup ruhákat .... talán a nevelés miatt , Édesanya egyedül neveli és elég szűk "pórázon" fogja ami szerintem nagyon helyes hisz csak rá kell nézni mi megy a mostani hanyag nevelés miatt, gondolok én itt a fiatalság 70%-ára . bulikba nem jár. Tehát ritka egy személyiség egy igazi kincs a szememben.
2012. júl. 24. 01:23
 23/24 x_m4st3r válasza:
2015. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Kriki2002 válasza:

Figyelj!Ne szomorkodj ezen a dolgon.Kezdj el vele beszélgetni de nem állandóan egy dologról hanem a mindennapokról a történt eseményekről,hívd el randira oszt majd egyszer már csak össze fogtok jönni egymással.

Sok sikert! :-)

2016. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!