Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eggyik ismerősöm (lány)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eggyik ismerősöm (lány) szerelmes az osztálytársába (fiú) és nem tudja hogyvalja be neki hogy teccikneki?

Figyelt kérdés
Nem tudja hogy monja el neki hogyszerelmes belé és hogy ő is ugyanígyérez -e iránta Egyébkéntmég mindketten általánosba járnak 5-6 osztályba Segítsetek már nekik lécci majd tovább adom neki előre is köszi a válaszokat
2012. márc. 14. 20:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
beszéljenek meg egy közös találkozót,valami csendes helyen.nekem bejött.
2012. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igaza van az elsőnek eccerű és mindíg beválik
2012. márc. 14. 21:06
 3/11 A kérdező kommentje:
DE azért még valaki írjon tippet
2012. márc. 14. 21:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanigy vagyok, mint a csaj, csak epp 8.osztalyba....passz. A fiu ha a meno kategoriaba tartozik, baratkon keresztul probaljon kozeledni hozza:)
2012. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Beszélgessél vele úgy hogy csak ketten vagytok és akkor mond el
2012. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Édes kiscicám! Először tanulj meg írni, drága! Utána felőlem szexualizálhatsz a tanáriban is - de akár a barátnődék is csinálhatják ott -. Ha megfogadod a tanácsom, és "szerelem" előtt megpróbálsz egy teljes mondatot hiba nélkül leírni, akkor talán még eljuthatsz egy szakközép iskolába. Sok szerencsét! :)

14/L

2012. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tanuljatok közösen írni.
2012. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Cukorfalat99 ***** válasza:
Szerintem hívja el egy találkozóra és ott mondja el neki hogy szereti de úgyis fogja látni hogy a fiúnak teszik mert vannak jelek de ezeket mindenki tudja szóval sok sikert.
2012. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7. válaszolonak igaza van!Tanuljatok helyesen írni:D



eccerű = EGYSZERŰ


Ha és ha nem tudsz az sem gáz.De mit gondolsz,hogy miért húzza alá a szavakat pirossal?

2012. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Beszélj meg velük egy hármasrandit nyelvtanórára.
2013. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!