Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lány szerelmes belém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány szerelmes belém a 2 közül?

Figyelt kérdés

Leírom mindkettőnek a jellemzését:


1.Lány:Eleinte mindig mosolygott,kereste a társaságom,segítséget kért tőlem,volt valami vibrálás is,mosolyog rám,ragyog a szeme,ha megérintettem,nem húzódott el....de néha meg épp az ellenkezője,nagyon erős taszítást érzek irányából,nem néz a szemembe,nagyobb társaságban oda se mer jönni hozzám,ilyenkor alig szólal meg, rosszkedvű,rideg és elutasító velem,néha nagyon magába fordul...ez a furcsa kettősség(vonzás-taszítás ) veszi körül az egész személyét.


2.Lány: Neki volt barátja amikor még csak az elsővel kavartam,addig csak ösztönösen szimpátiát éreztem iránta,mindig köszönt nekem,meg én is neki,most már egyedülálló,és tőlem is eltávolodott éppen a másik lány,így kezdünk egymásra találni, újabban ezzel a lánnyal beszélgetek, sokat nevet bármilyen hülyeségen amit mondok neki,néha kicsit viccelődik,de kedvesen, meg meséltem neki a hobbimról,és későbbi beszélgetésnél mesélte,h ő is kipróbálta,meg igazából mindenre emlékszik amit egyszer elmondtam neki. Ha találkozunk,mindig mosolyog,amikor egymásra nézünk mosolyog, néha rajtakapom,h lopva rám néz, meg olyan is volt,h megérintette a hátamat, sőt néha még bókolt is nekem...


Na most azt én már tudom,h én a második lányt szeretem,különben nem ábrándultam volna ki az elsőből.

Na de arra azért kíváncsi lennék,h a lányok közül ezek alapján melyik lehet szerelmes belém?

vagy az is lehet h mind2?

netán 1ik sem?


2012. febr. 27. 12:48
1 2
 1/19 Laci2917 ***** válasza:
Lehetséges, hogy mind2, csak az első sokkal gátlásosabb, ezek alapján egyértelmű, hogy a kettes versenyző a befutó...
2012. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

Mindkettő Mátét szereti.

2012. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
én anno az elsővel is nyitott lettem volna bármire,de annyira visszavett hirtelen,h ez nyomasztó volt számomra,és kiábrándultam belőle:/ felidegesített és ez rossz volt....a második lánnyal sokkal jobban fel tudok oldódni,jobban érzem magam vele...
2012. febr. 27. 13:04
 4/19 anonim ***** válasza:

Gyanítom, mindkettőnek szimpatikus vagy, de az első szerelmes. Akkor húzódott vissza, amikor elkezdett komolyan venni. A másik azért tud kötetlenebb lenni, mert ő nem érez annyit irántad, hogy ez feszélyezze.

De a döntés úgyis a tiéd. :) Egyébként én azt érzem, hogy te valójában az elsőt szeretnéd, csak a másodikkal könnyebben boldogulsz. :)

2012. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Tomark ***** válasza:
a második lány szeret téged
2012. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

de ha az elsőt szeretem,akkor miért kezdtem el szeretni a másikat?

én azt hallottam,h mindig a másodikat kell választani..

2012. febr. 27. 13:21
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha a másodikat szereted, akkor miért merült fel egyáltalán benned a kérdés?
2012. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Én csak arra vagyok kíváncsi,h melyik lány szerelmes belém!Avagy vajon melyik szeret jobban?


A másodikat szeretem jobban,ez nem kérdés!

2012. febr. 27. 13:28
 9/19 anonim ***** válasza:
akkor miért érdekel mások véleménye? ha a 2.at szereted, akkor mi a kérdés?!! akkor miért érdekelni,hogy az 1. lány szeret-e? mellesleg ezt nem mi fogjuk megmondani neked
2012. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az első. De ha te a másodikat szereted, rá koncentrálj.
2012. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!