Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok. Hová hívjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Hová hívjam el a lányt?

Figyelt kérdés
Enyhén szólva visszahúzódó 18 éves srác vagyok. A külsőm se túl megnyerő, nem vagyok jóképű, és van egy kis túlsullyom (Azonban mostanában elkezdtem fogyni). Most 12.-es vagyok, és már négy éve egy osztályba járok egy gyönyörű lánnyal, aki már eleinte is tetszett.Nem tartozom a baráti köréhez, de elég jóban vagyunk.Amióta vele töltöttem egy is időt, mivel megkérte rá, hogy üljön nekem modellt egy portréhoz, fellángolt bennem a szerelem, és azóta nem tudok másra gondolni. Talán már túl késő a próbálkozás? De végül is elhatároztam, hogy elhívom valahova,szerintetek mi lenne a legmegfelelőbb hely?
2012. jan. 30. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem vagy szép akkor valami sötét helyre :)
2012. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hívd el jó étterembe.
2012. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

elsö kommentelö ez csunya volt:DD de igaz:D

hát elöször is ne igy : csá eljössz?

kb igy: szia elhivhatlak... ennyi:D

2012. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Passz, attól függ, kisvárosban laksz, faluban, vagy Pesten.


Ha falu: hívd el kukoricát szemezni, vagy teheneket fejni, esetleg a közértbe kettesben bevásárolni 10 deka szalámit és tejet, az elég romantikus.

Ha város: étterem (este, mindenképp este!), McDonalds (inkább étterem..), esetleg mozi, vagy valami más program

Ha pest: ... endless possibilities ...


23/F

2012. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Timi: ) ***** válasza:

ez aranyos :)

szerintem hívd el moziba egy jó kis vígjátékra,aztán nevettek egy jót a filmen,és film után lesz téma is,hogy kinek hogy tetszett a film :)

sok sikert! :)

2012. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem tudom nekem ilyenkor mindig az jut eszmbe, hogy én tuti bowlingolni vinném el de hogy miért azt nem tom:D
2012. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, akkor hívd el sétálni, sok szép hely van itt. Esetleg utána, ahogy mondtam, elhívod a kedvenc éttermedbe.
2012. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

(17:20)

Ahhoz képest, hogy nem vidéki vagy, jó nagy paraszt vagy! ;)


Szalagavató buliba lehet rendesen nyomulni, mivel mindenki részeg. Egyébként első randi legyen valami olcsón kihozható szerintem, legalábbis az én hülyeségem, hogy pont az elején költök keveset egy nőre.

Elmentek sétálni valamerre, megisztok egy forrócsokit aztán még egy kis séta, majd hazakíséred.

Második alkalommal egy ebéd, majd szintén valamerre sétálgatni, vagy beülni valahova beszélgetni.

Harmadik alkalommal főzöl valamit, majd mehet a maci a málnásba :)

2012. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Áhh szerintem bármit, csak éttermet ne. Az túl komoly, főleg, hogy nem vagytok együtt (egyelőre), és visszahúzódó típus vagy. Ha olyan helyen laktok, elhívhatod jégkorizni, még ha nem is tudtok. Annál nagyobb móka, főleg egy kis forralt borral megspékelve. :)
2012. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

htiger: Ha nekem szólt, közölném, vidéki vagyok. :)) Sőt, kisvárosban élek, ahol semmi lehetőség - pont ezért is írtam (irónia céljából) azt, amit írtam... :) Már ha nekem címezted, hogy paraszt vagyok... (amúgy köszi, bóknak vettem!) :D


23/F

2012. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!