Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de nem tudom hogyan mondjam el neki, ill. hogy hívjam el randira?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a problémám hogy van egy lány akiért nagyon oda vagyok és sokat is beszélgetek vele de a "barát" jelzőnél nem nagyon jutok tovább. Azaz egyszerűen nem merem elhívni randizni, mert elfutnak bennem azok a gondolatok, hogy "mi lessz akkor ha? . " Szóval nem tudom, hogy kezdjek neki 18/F
2011. dec. 17. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ne így fogd fel, hogy randira hívod. Hívd csak el úgy moziba.. vagy karácsonyra vásárolni.. az a lényeg, hogy ne görcsölj rá, mert akkor vége..
2011. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vesd fől neki h mi lenne ha elmennétek valahova mi lesz akkor ha....!!! erre ne is gondolj!!! :) úgy kezdj neki h régóta elakarod híni őt mondjuk kávézni vagy vami ilyesmivel kezd és ha rendes udvaiasságból elmegy még ha nem is tetszel neki de ha igen akk nytott lesz rád meg ilyenek remélem segítettem. jelszavam nyuszooka
2011. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
FUUUU na gyerekek bevállt a segítségetek =D jövőhéten megyek vele moziba =D esetleg tudtok adni még néhány tippet?...köszönöm a segíetségeteket =D
2011. dec. 22. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, nagyon helyes! :)


Legyél laza. Mármint ne akard azonnal a seggét fogdosni, meg megcsókolni meg ilyenek :D, mert azt utálják rögtön. (ha csak nem olyan típus) De azért valahogy éreztesd vele, hogy bejön neked. Mond neki, hogy milyen jól néz ki, vagy valami hasonlót :P

2011. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
újra itt vagyok...1 kérdés...vasárnap megyek randizni a csajjal :D és megtudtamt hogy a lila a kedvenc színe, és hogy nem szereti a túl drága dolgokat...szerintetek milyen virágot vegyek neki? :D
2012. jan. 19. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!