Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lány szerelmes belém a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány szerelmes belém a 2 közül?

Figyelt kérdés

Leírom mindkettőnek a jellemzését:


1.Lány:Eleinte mindig mosolygott,kereste a társaságom,segítséget kért tőlem,volt valami vibrálás is,mosolyog rám,ragyog a szeme,ha megérintettem,nem húzódott el....de néha meg épp az ellenkezője,nagyon erős taszítást érzek irányából,nem néz a szemembe,nagyobb társaságban oda se mer jönni hozzám,ilyenkor alig szólal meg, rosszkedvű,rideg és elutasító velem,néha nagyon magába fordul...ez a furcsa kettősség(vonzás-taszítás ) veszi körül az egész személyét.


2.Lány: Neki volt barátja amikor még csak az elsővel kavartam,addig csak ösztönösen szimpátiát éreztem iránta,mindig köszönt nekem,meg én is neki,most már egyedülálló,és tőlem is eltávolodott éppen a másik lány,így kezdünk egymásra találni, újabban ezzel a lánnyal beszélgetek, sokat nevet bármilyen hülyeségen amit mondok neki,néha kicsit viccelődik,de kedvesen, meg meséltem neki a hobbimról,és későbbi beszélgetésnél mesélte,h ő is kipróbálta,meg igazából mindenre emlékszik amit egyszer elmondtam neki. Ha találkozunk,mindig mosolyog,amikor egymásra nézünk mosolyog, néha rajtakapom,h lopva rám néz, meg olyan is volt,h megérintette a hátamat, sőt néha még bókolt is nekem...


Na most azt én már tudom,h én a második lányt szeretem,különben nem ábrándultam volna ki az elsőből.

Na de arra azért kíváncsi lennék,h a lányok közül ezek alapján melyik lehet szerelmes belém?

vagy az is lehet h mind2?

netán 1ik sem?


2012. febr. 27. 12:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
mind2 kedvel(azt nem mondanam h szerelmesek de kedvelnek es jarnanak veled) de az 1. annak meg nem volt sok kapcsolota ebbol kovetkezik hogy nem tudja kimutatni erzeseit; a 2. amint mondtad szakitott baratjaval es kell neki valami amivel elterelheti figyelmet a szakitasrol(te pont jokor jottel neki de az is lehet h beled van zugva) a 2.-at valaszd de legy felkeszulve a csalodasokra is!!! (sajat tapasztalataim vannak a szkitas es utana rogton mas pasi hogy vonja el a figyelmem az azelottirol)
2012. febr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy a második jön be jobban.:) Szerintem startolj rá! Hiába lenne beléd szerelmes a másik, ha nem kölcsönös, akkor ugyis bukta az egész.:)
2012. febr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerintem az első biztos h jobban szeret. Nem lehet, h azért hidegült eltőled, mert elkezdtél a másikkal kavarni? A 2. Szerintem csak valamiféle vígaszt keres benned.
2012. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A-a! Amikor a második lánnyal elkezdtem kavarni,akkor az elsőhöz már semmi közöm sem volt!!!
2012. márc. 1. 13:14
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg csak egy kicsit szégyenlős. De bármi más oka is lehet rá. Ezt én nem tudom kitalálni, neked kéne gondolkodnod rajta, már ha akarsz. De szerintem akkor is jobb az első, mert ő nem kihasználna mint a másik.
2012. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Én a másodikat szeretem! És nem kihasználni akar,én csak látom rajta,h kedvel(esetleg szeret) engem,de semmit sem akar rámerőltetni,nem nyomul, én őt választottam,az első már nem érdekel, engem ő sokkal jobban bosszantott,h soha sem értettem vele kapcsolatban semmit...


itt én csak arra voltam kíváncsi,h melyik szeret jobban?

2012. márc. 1. 14:59
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem akarlak összezavarni, én csak leírtam a véleményemet. Azok alapján, amit leírtál én ezt gondolom.
2012. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De arra nem gondoltál, h neki is csak pusztán elege lett abból, h soha semmit nem ért veled kapcsolatban?
2012. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Az 1-es szerelmes lehet beléd ugyanis láttam már igy viselkedni lányt aaki szerelmes vollt
2016. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!