Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy (meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy (meg annyira nem Ismert enekesbe) mi a teendo? (bovebben lent (

Figyelt kérdés

Van a republic.abban Boros Csaba.neki van egy fia Boros Balint es neki van a Zoom egyuttese.benne gitarozik es enekel Benett.Voltam a szegedi koncerten.halalosan belebolondultam:/ mit csinaljak?

Ertelmes valaszokat..


2012. márc. 19. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Jessica Albába vagyok szerelmes. :D


20F

2012. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit számít hogy kinek a kije? (legalábbis ilyen szempontból) Am keress rá fészbukon, ha nem tudod hol lakik és még nem beszéltél vele..aztán beszéljetek meg egy találkozót...
2012. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jo de arra semmi esely azt te is tudod..erre meg van mert csak 2evvel idosebb nalam.fennt van myvipen iwiwen(jo most ez igy full cink tudom..)

Es magyarorszagon el nem kulfoldon..

2012. márc. 19. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Colin Farrellba vagyok szerelmes.
2012. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi masodik valaszolo! Fbn nincs fennt mert ott zaklatnak sokan.myvipen mar bejeloltem meg iwiwen:$
2012. márc. 19. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, és így nem túl sok mindent tudsz tenni, max akkor iwiwen ismerkedni...aztán majd egyszer talán lesz valami belőle..de hány évesek vagytok?
2012. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En most leszek 16 nyaron,o meg17eves
2012. márc. 19. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!