Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba, hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés
Nap mint nap többször is sírok ez miatt mert tudom , hogy esélyem sincs hozzá a fizikai korlátaim miatt ,de nem tudok megálljt parancsolni a szívemnek , komolyan mondom , nem telik el úgy 20 perc , hogy ne gondolnék rá , és ha egy kicsit jobban belemerülök , elsírom magam .A csajozás témában nem vagyok tapasztalt még nem volt barátnőm . A közérzetem is nagyon megváltozott mindenki észre vette , de senkinek nem mondtam el eddig . Nem tudok fellélegezni , olyan mint ha fájna a szívem és mintha egy gombóc lenne a torkomba , vagy nem tudom pontossan , de nagyon szar érzés , valahogy mindenképp a tudtára kellene adnom , mert később megbánnám . Én 18 éves vagyok a lány 15 , nagyon aranyos kedves lány , végtelenül kedves a számomra. Valahogy segítsetek , ha tudtok , kérek mindenkit vegyétek komolyan , ha írtok , nagyon rossz érzés . A fél karom odaadnám , ha csak egy esélyt kapnék tőle . Amúgy nagyon sokat szoktunk beszélgetni , személyesen is és facebookon is . De nem úgy néz rám , ahogy én ő rá. Kérlek segítsetek ! :'(

2012. márc. 25. 00:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
édes vagy :) sajnálom h szomorkodsz de honnan tudod h nem ùgy néz rád ha meg sem kérdezted még? szerintem òvatosan kezd kipuhatolni hogy ő hogy érez. ne támadd le azzal hogy most akkor igen vagy nem. Sok sikert szurkolok nagyon :)
2012. márc. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

hát...

egy 15 éves kis csajt leoltani nem egy nagy kunszt.

de a nagy szerelmi vallomás biztosan nem a legjobb módszer rá.

a szavakkal-vallomásokkal gyakorlatilag semmit sem fogsz elérni nála ez tuti.

mikor vele vagy fogd meg a kezét,karold át,adj neki spontán puszit,de ne rámászósan.

egy-egy ilyen akció után vonulj vissza és tarts szünetet.

amit meg mond azt soha ne szó szerint értsd.

2012. márc. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Tökre ugyanez van velem is most. Lehet nem hiszed el, de én is folyton a csajra gondolok (nem arra akire te :D), én is el akarom neki mondani, hogy szeretem, úgy érzem ő nem így van ezzel. Vagyis kicsit úgy érzem hogy bejövök neki, de erős a gyanúm, hogy átestem a barát kategóriába. A napokban elhatároztam, hogy akkor is elmodnom neki hogy szeretem, ha utánna kiröhög, szembeköp és felpofoz (persze nem ijen, egy finomabb elutasításra vagy időkérésre számítok). Legyünk bátrak és mondjuk el nekik, én is úgy vagyok vele, hogy sok sok évig bánnám ha nem mondanám el neki még akkor is ha visszautasít. Nem kínozom magam tovább, nem hagyom hogy ez az érzés gyötörjön, mert nem bírnám már. Egyszer már én is sírtam emiatt, bevallom.


18F, ha gondolod szivesen elbeszélgetek veled ezekről a dolgokról.

2012. márc. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm , a biztatásokat , de én nem merek így oda menni hozzá , hogy csak úgy átölelem , meg , hogy puszit adok neki. Meg talán ő sem engedné , nem tudom. De ez maga a "Kín" .
2012. márc. 25. 00:35
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

na de basszus.

beszélőben vagy vele,vagy valami?

a puszihoz meg nem kell engedélyt kérni.

2012. márc. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igazság szerint rosszul írtam ,mert egyik barátom tud a dologról , és ő úgy ment oda a lányhoz , hogy én nem voltam ott , és ő úgy mondta , hogy ő nem bírja nézni a szerencsétlenkedésemet és konkrétan rákérdezett , hogy lehet-e valami , a lány azt mondta , hogy nem , mert nem akarja tönkretenni a barátságunkat és azt hiszem ennyi , szóval tudom a válaszát már 100%-ra . Tehát mi a véleményetek ?
2012. márc. 25. 00:40
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Jajj!

Hát én esküszöm nem akarok a szerelem útjába állni, csak úgy gondoltam elmondom az én álláspontom.

Sztem nem lenne jó ha csak úgy elmondanátok hogy hogy éreztek :S

Adjátok tudtára a kiszemeltnek, ahogy már 2-es is mondta például. Flörtölés... ilyesmi... és ha viszonozza akkor -->randi :) és ha már együtt vagytok akkor lenne jó ez a szerelmi vallomás téma. Legyen önbizalmatok! :)

Igazából azért mondom ezt, mert velem már történt ilyen és igaz h a srác megkönnyebbült h ezt elmondta, annyira belém hozta a parát h hanyatt homlok menekültem... képletesen szólva

Szóval szerintem ez nem jó ötlet. Nem vezet sehová...

Istenem de jó h túléltem a kamaszkort!!! :O XD

Később sokkal jobb lesz XD Csak h megnyugtassalak benneteket. :)

22L

2012. márc. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A "flört" alatt mit értetek? Remélem , hogy jobb lesz mert ezt így nem húzom sokáig .
2012. márc. 25. 20:05
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Flört alatt azt értem hogy szóban két értelmű dolgokkal poénkodtok vagy egy-egy bók ritkán... :)

Testbeszédben meg h átkarolod vagy megsimized, megpuszilod ha úgy adódik a helyzet... mindent próbálj meg elviccelni még az elején, nem ilyen komoly gesztusokra gondolok, lehet barátias ölelés is vagy érintés is, de az sokat dob a közeledésen és látni fogod h viszonozza-e, sokkal jobb érzés ha egy ilyen közeledést utasítanak vissza mint egy szerelmi vallomást azért... de legyen önbizalmad mert anélkül keveset ér az egész, ha te nem hiszed el magadról h jó pasi vagy és értékes ember és milyen jól jár majd veled a csaj, márpedig ilyen aranyos és nem tahó alakot nehéz manapság leakasztani úgyh igenis így lehet akkor más sem fogja elhinni, az az igazság és majd egy nálad sokkal-sokkal rosszabb barátja lesz mert nem tudott beléd látni és nem látta az értékeidet ha te sem látod. Nya! Nem egy egyszerű dolog, de am kb. a kulcs nyitja :D

2012. márc. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nagyon jól esett a válaszod, köszönöm , de nem tudom vajon , hogyan? Nem merem félek , még a vicc is más ha róla van szó .Mit tegyek , hogy kicsit bátrabb legyek? Csak egy esélyt kérnék , hogy bebizonyítsam mennyire fontos a számomra.
2012. márc. 27. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!