Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba, hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés
Nap mint nap többször is sírok ez miatt mert tudom , hogy esélyem sincs hozzá a fizikai korlátaim miatt ,de nem tudok megálljt parancsolni a szívemnek , komolyan mondom , nem telik el úgy 20 perc , hogy ne gondolnék rá , és ha egy kicsit jobban belemerülök , elsírom magam .A csajozás témában nem vagyok tapasztalt még nem volt barátnőm . A közérzetem is nagyon megváltozott mindenki észre vette , de senkinek nem mondtam el eddig . Nem tudok fellélegezni , olyan mint ha fájna a szívem és mintha egy gombóc lenne a torkomba , vagy nem tudom pontossan , de nagyon szar érzés , valahogy mindenképp a tudtára kellene adnom , mert később megbánnám . Én 18 éves vagyok a lány 15 , nagyon aranyos kedves lány , végtelenül kedves a számomra. Valahogy segítsetek , ha tudtok , kérek mindenkit vegyétek komolyan , ha írtok , nagyon rossz érzés . A fél karom odaadnám , ha csak egy esélyt kapnék tőle . Amúgy nagyon sokat szoktunk beszélgetni , személyesen is és facebookon is . De nem úgy néz rám , ahogy én ő rá. Kérlek segítsetek ! :'(

2012. márc. 25. 00:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%
Üdv! Vagy erőltesd meg magad egy kicsit, és valld be, hagy hagyd az egészet a francba. Ez a parázás teljesen alaptalan, vagy sikert érsz el a lánynál, vagy megmondja, hogy inkább legyetek csak haverok. Ennyi, ha elutasítanak, hidd el, nem dől össze a világ, nem fog senki emiatt lenézni. De ha félénkeskedsz, azzal nem érsz el semmit, mert a nők a határozott fiúkra buknak.
2012. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
A "Trópusi vihar" c. filmben, van egy idevágó tanács Osiris őrmester tolmácsolásában.:D
2012. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
20%
Hé' pics a. Beléd estem mint a Hummer még a Balatonba. Úgy megb*sználak hátulról, hogy kijönne az aranyered.
2012. máj. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy pusziig jó lenne eljutni. Ha vannak más lányi ismerőseid, akiket így üdvözölsz és így köszönsz el tőlük, akkor csak látnia kell. Vagy ha ő köszön el így valakitől, akkor nyugodtan rápróbálkozhatsz. Ha elhúzódik, akkor megkérdezed: Nekem nem jár?! (Nem felháborodva!)

Egy-két alkalommal később már magától fog menni a kezed.

2012. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
40%

menyn oda és mondd, kő kóla ? ha köll neki akkor

nyert ügyed van

2012. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Tudod hol lakik?

Mert ha igen,küldj neki virágcsokrot futárral,benne levéllel...

Nekem nagyon bejönne!És szerintem neki is.

2012. máj. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Egy normális testalkatú embernél ez mind szép és jó , de az én esetemnél csak még szánalmasnak tűnék a szemébe.
2012. jún. 2. 17:03
 18/24 David_Hustler válasza:
Miért, milyen az alkatod?
2012. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kérdező,3. válaszoló...az a legszebb hogy ugyanígy vagyok sírásig még nem jutottam de nem sok hiányzott :'(
2012. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha barátnka jó vagy, akkor nincs gáz! Valahogy keltsd fel a szexuális érdeklődését.
2012. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!