Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek meg kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kellett volna csókolnom?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberbe lettem 9.-es(teljesen új osztály, új emberek) és megismertem egy lányt a gólyatáborba, ami szeptember 9-10-én volt.(2 napos) Az 1. nap végén, este, a szálloda mögé mentünk(2-esbe) és beszélgettünk, ölelkeztünk.

Egyszer csak a szemébe néztem és ő is az enyémbe megkérdezte tőlem hogy "akarsz valamit", én mondtam hogy nem, ő megint mondta hogy "tudom hogy akarsz valamit" és én mondtam hogy nem akarok semmit. Biztos vagyok benne hogy csókolózni akart és én is. Valahogy nem mertem, mert neki is az első pasija voltam és ő is nekem az első csajom. Jól döntöttem vagy sem? 15/F vagyok Ő pedig 15/L. Normális válaszokat légyszíves..



2012. márc. 22. 21:53
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
igazatok van.. igen 15 vagyok..
2012. máj. 3. 15:20
 22/29 anonim ***** válasza:
Igen az volt a Jel. :) Legközelebb figyelj ilyenekre:D
2012. júl. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Igen ez egyértelmű jel volt. És mondod, hogy tudtátok mindketten, hogy csókolózni akartok, mégse merted megtenni.


Ne rágódj a múlton, hagyd magad mögött. Nem te voltál a hibás, te csak tetted amit helyesnek, biztonságosnak láttál. És tanultál belőle, hogy a félénkség, óvatosság nem célravezető, ez a lényeg. "Élvezd, hisz ugyanúgy mindenki téveszt, tapasztalatod később épp ezért lesz" Nekem is az első csajom volt a kemény tandíj, hogy megtanuljam: határozottnak kell lennem és rosszfiús duma menőbb, mint a jófiús, és akármibe kerül, nem szabad elveszítenem a lazaságomat.


Te is tanuld meg, hogy rámenősnek, bátornak kell lenni és egyáltalán nem baj, ha egy kicsit bunkó vagy. Amíg nem vagy undorítóan bunkó, addig menő vagy. Emellett legyél céltudatos. Mit akarsz a csajtól? .. Már hogy ne tudnád: meg akarod dugni :DD Meg akarod csókolni.


Enyhe önbizalomhiányt érzek az aurádban xD Pedig tudd meg, az eddigiek alapján nagy nőcsábász lesz belőled, akármennyit bénáztál van tehetséged. Már magában az, hogy két nap alatt egy vad idegen csajt meghódítottál, jelent valamit :D Szóval a kulcsszó a bátorság és hogy hajrá

2012. júl. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

jaaaaj az utolsó.. köszönöm szépen, épp most olvastam vissza az egészet..


nem jött össze a csajjal semmi, mert már talált magának mást, sajnos.. de majd úgy is jön a következő.. elvégre fiatal vagyok még

2012. okt. 26. 17:58
 25/29 anonim ***** válasza:
És hogy érzed magad e miatt ?
2012. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj emiatt!!:) Lesz még más lány. Amúgy meg (ha az osztálytársad) osztálytárssal nem járunk.
2012. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

megvagyok azért, nem szoktam olyan sokat gondolni rá, de még tavasszal is rengeteget gondoltam erre a dologra, azóta már nem igen..

így utólag ád gondolva tényleg nem jó osztálytárssal járni, mert a tanulás rovására is mehet..

2012. okt. 27. 14:35
 28/29 anonim ***** válasza:
Persze, főleg, hogy már idősebbek vagytok, ha történne olyan dolog, és utána szakítanátok, akkor még évekig minden nap találkozni nem biztos, hogy a legkellemesebb dolog.:)
2012. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
hát igen.. meg én nem szeretek annyira nyilvánosság előtt smárolni meg tapogatni egy olyan lányt, akit mindenki ismer de ez még a kisebb dolog lenne..
2012. okt. 27. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!