Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek meg kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kellett volna csókolnom?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberbe lettem 9.-es(teljesen új osztály, új emberek) és megismertem egy lányt a gólyatáborba, ami szeptember 9-10-én volt.(2 napos) Az 1. nap végén, este, a szálloda mögé mentünk(2-esbe) és beszélgettünk, ölelkeztünk.

Egyszer csak a szemébe néztem és ő is az enyémbe megkérdezte tőlem hogy "akarsz valamit", én mondtam hogy nem, ő megint mondta hogy "tudom hogy akarsz valamit" és én mondtam hogy nem akarok semmit. Biztos vagyok benne hogy csókolózni akart és én is. Valahogy nem mertem, mert neki is az első pasija voltam és ő is nekem az első csajom. Jól döntöttem vagy sem? 15/F vagyok Ő pedig 15/L. Normális válaszokat légyszíves..



2012. márc. 22. 21:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
még nincs késő. gyerünk,hívd el valahova!
2012. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
még nincs késő??? fél éve egy szót se szoltunk egymáshoz a köszönésen kívűl.. de azért köszi..
2012. márc. 23. 20:33
 13/29 anonim ***** válasza:
Ne parázz már könyörgöm .. Légy férfi. . Ne azt várd,hogy ő kezdeményezzen ... Csak gyerünk.! megy az idő,rövid az élet,akkor legalább próbáld meg boldogan tölteni.! Ne várj tovább,próbáld meg,nem vesztesz semmit.;)
2012. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Tehát egy napja ismert, és már csókolózni akart ? Az már erkölcs. Bár nekem mindegy.
2012. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
20:38-as: hát igen.. így utólag gondolva, lehet hogy a szívem mélyén én is ezt éreztem, hogy még korai.
2012. máj. 1. 21:21
 16/29 anonim ***** válasza:

figyelj, szerintem meg kellett volna:/ de még most sem késő, ahogy már előttem is írták. és nem kell csak úgy odaállítanod elé, hogy akkor ott a szálloda mögött meg kellett volna csókolnom téged. :D az elég gáz lenne, és a csaj tényleg nem tudná, hogy miről van szó. hívd el fagyizni és dumáljátok meg ott. még lehet is belőle valami. hajrá;)


15/L

2012. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
köszi.. megpróbálok akkor még valamit csinálni az ügy érdekében..
2012. máj. 2. 20:32
 18/29 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod nem lett, hogy nem csokoltad meg... tanultál belőle. Legközelebb te leszel a király.
2012. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
hmm. köszi.. ez bíztató :D
2012. máj. 2. 21:33
 20/29 anonim ***** válasza:
Persze, még jó hogy bíztató. Nem kell minden apró dolgot olyan nagy csalódásnak megélni. Nem történt meg. És ? Még csak 15 vagy, nem ? Majd ha nyugdíjas leszel, számold meg hanyszor csokoloztal :D
2012. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!