Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek meg kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kellett volna csókolnom?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberbe lettem 9.-es(teljesen új osztály, új emberek) és megismertem egy lányt a gólyatáborba, ami szeptember 9-10-én volt.(2 napos) Az 1. nap végén, este, a szálloda mögé mentünk(2-esbe) és beszélgettünk, ölelkeztünk.

Egyszer csak a szemébe néztem és ő is az enyémbe megkérdezte tőlem hogy "akarsz valamit", én mondtam hogy nem, ő megint mondta hogy "tudom hogy akarsz valamit" és én mondtam hogy nem akarok semmit. Biztos vagyok benne hogy csókolózni akart és én is. Valahogy nem mertem, mert neki is az első pasija voltam és ő is nekem az első csajom. Jól döntöttem vagy sem? 15/F vagyok Ő pedig 15/L. Normális válaszokat légyszíves..



2012. márc. 22. 21:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
szerintem nem, el b*sztad :/ ha még nincs köztetek semmi, menj oda hozzá és mond el neki mit érzel. :)
2012. márc. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Le kellett volna smárolnod:D
2012. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
első vagyok: mikor megkérdezte, nem is kellett volna válaszolnod, csak megcsókolni :)
2012. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
egyébként osztálytársak vagyunk. Nem nagyon szoktunk egymással beszélni, csak köszönünk és kész..most menjek oda így egészen véletlenül és mondjam meg neki hogy: szia meg kellet volna csókolnom ott a szálloda mögött.. szerintem azt se tudná hogy miről van szó..
2012. márc. 22. 22:02
 5/29 A kérdező kommentje:
de azért köszi a válaszokat.. még jöhetnek
2012. márc. 22. 22:09
 6/29 anonim ***** válasza:
igen, meg kellett volna :\
2012. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
ha nem voltál férfi, vállald a következményt.
2012. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Már az első akarsz valamit után is venned kellet volna a lapod,pláne a második után...Ennél egyértelműbb jel nem nagyon van:D
2012. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
igen igazatok van.. ezek szerint meg kellett volna csókolnom.. ekkora hülyének lenni mint én..na mindegy majd legközelebb..köszi a válaszokat..
2012. márc. 23. 19:04
 10/29 anonim ***** válasza:
nem megcsókolni kellett volna hanem leszopatni, te idióta!!!
2012. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!