Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Istentisztelet randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istentisztelet randin?

Figyelt kérdés
Sziasztok! az a helyzet,hogy randizgatom 1 pasival,akit nagyon nagyon megszerettem,és holnapra elhívott istentiszteletre..de én életembe 1× voltam templomba...esküvőn.Ő nagyon vallásos,isten mániás..Én vele ellentétbe ateista vagyok,mit tegyek? nem szeretném megbántani?:(

2012. márc. 10. 15:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egy ateista és egy vallásos ember kapcsolata is simán működhet, ha mind két fél tiszteletben tarja a másik meggyőződését.
2012. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

qkker: aki isten mániásnak nevezi a párját, az nem tiszteli semennyire. Ugyanígy, ha én tisztaság-mániásnak nevezek valakit, akkor nem tisztelem azt, hogy ő rendes, hanem épp ellenkezőleg, irritál, hogy mindenhova porszemeket képzel és örökké takarít.

Nem szabad hazudni. Megtehetné a kérdező, hogy jobban megismeri a párját, hogy neki mit jelent a vallása és hogyan éli meg. Ez amúgy is szükséges lenne, ha hosszú távra terveznek, mert a vallását hívő ember nem cserélgeti. Később is kérdés, hogy mire nevelik a gyerekeket? Isten nem létezik és az egyházak csak arra jók, hogy a csóró embert még csóróbbá tegyék?

2012. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát szépen mond meg neki,hogy bocsi de nem jó ötlet ha elmegyek,mert nem vagyok vallásos,de ha vége utána találkozhatnánk és megihatnánk egy kávét.

Aztán majd meglátod mit szól.Vagy elfogadja vagy nem,de ebbe az esetbe úgyse lenne közös jövőtök.

2012. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Két megoldás is van.


1, Elmész a templomba, kedvére teszel a fiatalembernek és leutánozd az előtted menőket!


2, Elmész templomba. Amikor átléped a küszöböt lefekszel a földre, és elkezdesz fetrengeni! Közben hablatyolj "Ó Egyiptomi" nyelven. :D

Hidd el, a hatás nem marad el. ;D

2012. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát az elsőt választom kedves utolsó :) Tök cink lesz,mer soha nem voltam még ilyesmin..:S
2012. márc. 10. 16:50
 16/18 anonim ***** válasza:

voltam hasonlo helyzetben, nagyon jo csaj, test, cici, voros haj, jo szex, szakacs suli (!), es heti 3 mise + 1 gyonas

a vallasos elteresek miatt sajnos 3honap utan szetmentunk

2012. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hülye egy csaj lehetsz! Főleg ha elmész!
2012. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
20%
Szerintem pedig menj csak el nyugodtan vele, nézd meg, milyen is egy istentisztelet. Hidd el, túl fogod élni. Ezek után pedig mondd el a fiúnak, ha neked nem tetszett és nem szeretnéd megismételni. Ha tényleg hívő, akkor meg fogja érteni és tiszteletben tartja.
2012. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!