Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti megcsokolnatok a sracot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megcsokolnatok a sracot az elso randin?

Figyelt kérdés
Nem ismerem regota, de amiota megismertem.. Mindennap ha felkelek o jut eszembe.. es nemtudom.milyen temat valasszak vagy hogy megcsokoljam.e... Felek hogy bepanikolok vagy valami.. :(
2012. márc. 10. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a vérmérsékletének a függvénye. Én nem tenném. Nekem több idő kell az ilyesmihez.
2012. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy mennyire hangolódtok egymásra. de amúgy simán :DDD

18/L

2012. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hogy hány évesek vagytok. Nálam előfordult már csók az első randin, de inkább csak puszi a jellemző :)
2012. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordult már csók az első randin, de sosem a lány kezdeményezte...
2012. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

várj, hogy ő kezdeményezzen!

Szerintem lehetséges csók az első randin, főleg, ha olyan kapcsolatotok, és nem mondjuk akkor találkoztok életetekben másodszor..

Én Életem Nagy Szerelmével, az első hivatalos randi előtt csókolóztam először, de akkor már igen kerülgettük egymást egy ideje...(akkor már 1 éve ismertem)..

2012. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!