Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Istentisztelet randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istentisztelet randin?

Figyelt kérdés
Sziasztok! az a helyzet,hogy randizgatom 1 pasival,akit nagyon nagyon megszerettem,és holnapra elhívott istentiszteletre..de én életembe 1× voltam templomba...esküvőn.Ő nagyon vallásos,isten mániás..Én vele ellentétbe ateista vagyok,mit tegyek? nem szeretném megbántani?:(

2012. márc. 10. 15:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kamu.
2012. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
esküszöm,hogy nem kamu.Miért hiszitek azt,hogy egy tök hétköznapi kérdést le kamuztok? nem füllentek..Igen,tudom,hogy a mai világba vannak még vallásos férfiak...
2012. márc. 10. 15:22
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
én elhiszem h nem kamu.. de ha nem egyeztek ilyen téren, akkor nem kellene randiznotok nem? mi lesz a szex-szel?
2012. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem a vallásosság tényét tagadom, én is az vagyok, de ilyen hülye ember nincs, aki templomba szervezi a randit. Amúgy meg ateista létedre az esküd nem sokat ér. :D
2012. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a srácot. Ez hosszútávon nem működhet...Tapasztalat...
2012. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,igen,kezdem így érezni már most egy hét után.De azért picit még küzdök érte..Hátha :) Mer viszont nagyon jó pasi..
2012. márc. 10. 15:29
 7/18 anonim ***** válasza:
Te mi a fenét akarsz egy ilyen férfitól? Nem tiszteled a vallását se. Ennyire gazdag?
2012. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sürgősen cseréld le egy kevésbe vallásosra, mert ez így nem fog működni. Te ateista vagy -és gondolom az is maradsz- a pasi meg "szentfazék".
2012. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
szegényebb nálam jóval..
2012. márc. 10. 15:39
 10/18 anonim ***** válasza:

"Te mi a fenét akarsz egy ilyen férfitól? Nem tiszteled a vallását se."


Mit kéne tennie?! Legyen ő is vallásos, a látszat kedvéért?!

2012. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!