Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idegen lennék a földlakók között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegen lennék a földlakók között?

Figyelt kérdés

22/F vagyok, és mostanában úgy érzem, mintha végeláthatatlan távolság lenne köztem és azon lányok közt, akikkel találkoztam (netes társkeresőről).

Összesen egy volt olyan, akivel sikerült normálisan szót értenem, és úgy éreztem, végre valaki akivel hasonlítunk, vele össze is jöttem, de az már régi történet.


Mostanában viszont egyszerűen nem találom velük a közös hangot. Márpedig nekem nagyon is fejben dől el a dolog és sajnos nem találok senki magamhoz valót. A többség mind buta vagy felszínes vagy humortalan, nem szeret gondolkozni.

Néha azt kívánom, bárcsak lennék én is közönségesebb és akkor jóval egyszerűbb dolgom lenne ilyen téren.


Mit tegyek, ha nem akarom egyedül leélni az életem, szerintetek hogy találhatnék egy normális lányt magamnak?


2012. márc. 7. 20:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"a 20. század elején a mai modern pszichológia alapjait."


Ezen jót röhögtemXD

Tényleg? Ha ennyi a tudásuk akkor egy 5 éves gyerek okosabb náluk. Úgy hozz eredményt ez a hülye teszt, hogy csak két választási lehetőség van.


Egyik lehetőségnél: "Ösztönösen tények és logika után kutat egy döntést igénylő helyzetben"


A másiknál: "Nem szereti a vitát; nagyon rosszul viseli, ha nincs összhang"


Ez csak két különböző ember lehet? Vagy tudathasadásom van, mert mindkettő jellemző rám mivel a nagy pszichók 20. században élnek és ezt mondják? Egyiket lehet választani csak szóval így mondja meg milyen vagyok-.-" A 88 kérdésesnél is többször 3. lehetőséget keresném, de nincs. Akkor hogy a túróba tudja milyen ember is vagyok? Sikerült lángelmésznek lennem, meg alkotónak lennem, de ha lángelmész lennék akkor milliomos lennék és nem itt írogatnék. Ha alkotó is lennék akkor már rég alkottam volna valamit. Ez egy vacak teszt ami semmire se jó. Az meg elélvez magától aki elhiszi amit kidobott.

2012. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
20:13: sokat kritizálhatnám amiket leírtál, nyilván a teszt nem tökéletes, de inkább csak ennyit írok, és ez a lényeg: NE OFFOLJ!
2012. márc. 11. 21:19
 23/26 anonim ***** válasza:

20:13

[link]

olvass egy kicsit tudatlan...

Amúgy meg ezeket már nem ő írta ez csak egy köznyelvi átfordítsa ahhoz hogy te megértsd és ne kelljen a dichotómikus rendszer elméleti részével foglalkoznod.

Valószínű rosszul töltötted ki a tesztet ennek oka hogy még magadat sem ismered.Fogadd el ha hülye vagy és emellett még bunkó is.

/bocsi az OFF-ért/

írtam privátban javaslatot még.

2012. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ja persze én vagyok csak a hülye pancser ő meg Isten.... Béna vagyok kitölteni egy tesztet, nem ismerem saját magam, de ő biztosan ismer engem. Tudom én. Gépelni se tudok, mert retardált vagyok, mert a teszt hibátlan zseniális! Pancserek:S
2012. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Jujj hogy hőbörög a kicsike. Árad az írásodból az indulat és a meg nem érteni akarás. Nyugodjál le és menjél szépen lefeküdni :D
2012. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy árad belőlem valami isXD Csak véleményem írom le és abszolult nyugodt vagyok. A pulzusom teljesen hétköznapi. Szinte hullának lehetne nevezni:) Nekem csak a stílusom ilyen és ha nem tetszik az magánügy. Csak az kapja fel a vizet aki olyan is;)
2012. márc. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!