Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Most ezért tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most ezért tényleg szemét *** lennék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Van egy srác akinek tetszem és szeretett volna megismerni, ezt el is mondta nekem de akkor volt párom, és elutasítottam. Ez után néhány hónappal szakítottam a barátommal és mivel nekem is tetszett a srác, én kezdeményeztem nála. Két három találkozó után viszont elbizonytalanodtam és azt mondtam neki, hogy még mindig van barátom, és félreértette a közeledésemet. Ezt ő tudomásul is vette, nem volt egy rossz szava se hozzám emiatt. Ezek után viszont továbbra is ismerkedtünk, kerestem a társaságát. Én viszont egy idő után eldöntöttem, hogy biztosan nem akarok tőle semmit. Szó nélkül eltűntem, gondoltam így lesz a legkevésbé fájdalmas neki. Sajnos voltak közös programok is megbeszélve, amik így nyilván elmaradtak. Azóta egyébként van barátom, és a korábbi sráctól többször megkaptam, hogy miért voltam vele ilyen roh@dék, miért vezettem félre és hitegettem, meg hogy ő közben belém szeretett, stb... Jó mondjuk tényleg voltak félreérthető dolgok, mert én is bókoltam neki néha, és jól estek a bókjai, volt amikor kértem hogy bókoljon, meg egyszer megemlítettem neki, hogy szívesen odaköltöznék hozzá, ilyesmik. De viszont korábban mondtam neki, hogy van barátom (ami nem volt igaz). Most ezért én tényleg ennyire szemét roh@dék lennék?
2012. febr. 2. 19:45
1 2 3
 1/23 lila nyuszi ***** válasza:
100%

Bocsi, de szerintem igen. Nem lehet így játszadozni emberekkel...


20/N

2012. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja
2012. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
pontosan, akit egyszer elutasitottál ahoz ne térj vissza kuncsorogni:/ mert akkor sajnos tényleg annak fognak nézni!
2012. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen.
2012. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


Hülyére vetted! Maximálisan! Legközelebb gondolkodj mielőtt cselekszel!

Miért is kellett neked??? Azért mert tetszett anno...a pasid után azért kellett csak neked mert unatkoztál és egyedül maradtál, ez volt a fő gond!

2012. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Gress ***** válasza:
100%
Igen.
2012. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja, gyakorlatilag átb*sztad, mert hitegetted.

Nekem is mondták már h gyereket akarnak tőlem, de már semmit nem hiszek el. Csak az idő jelent garanciát.

2012. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2012. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2012. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
IGEN! Csupa nagybetűvel...
2012. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!