Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Most ezért tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most ezért tényleg szemét *** lennék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Van egy srác akinek tetszem és szeretett volna megismerni, ezt el is mondta nekem de akkor volt párom, és elutasítottam. Ez után néhány hónappal szakítottam a barátommal és mivel nekem is tetszett a srác, én kezdeményeztem nála. Két három találkozó után viszont elbizonytalanodtam és azt mondtam neki, hogy még mindig van barátom, és félreértette a közeledésemet. Ezt ő tudomásul is vette, nem volt egy rossz szava se hozzám emiatt. Ezek után viszont továbbra is ismerkedtünk, kerestem a társaságát. Én viszont egy idő után eldöntöttem, hogy biztosan nem akarok tőle semmit. Szó nélkül eltűntem, gondoltam így lesz a legkevésbé fájdalmas neki. Sajnos voltak közös programok is megbeszélve, amik így nyilván elmaradtak. Azóta egyébként van barátom, és a korábbi sráctól többször megkaptam, hogy miért voltam vele ilyen roh@dék, miért vezettem félre és hitegettem, meg hogy ő közben belém szeretett, stb... Jó mondjuk tényleg voltak félreérthető dolgok, mert én is bókoltam neki néha, és jól estek a bókjai, volt amikor kértem hogy bókoljon, meg egyszer megemlítettem neki, hogy szívesen odaköltöznék hozzá, ilyesmik. De viszont korábban mondtam neki, hogy van barátom (ami nem volt igaz). Most ezért én tényleg ennyire szemét roh@dék lennék?
2012. febr. 2. 19:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen milyen válaszokat vártál erre a kérdésre? Hogy majd sokan azt írjuk, h á, nem dehogy?
2012. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég szemét voltál vele. Hiegetted közbe meg volt 4 másik pasid nagyon korrekt lány vagy tapsold meg magad.
2012. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
Mekkora egy fostömlő-szartalicska vagy... remélem, kamatostul visszakapod az élettől.
2012. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%
IGEN
2012. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

húú de ismerős sztori! szerintem egy rohadt kis szarkeverő vagy! ha van igazság akkor az ilyenek ugyanazt fogják kapni mint amit csináltak! kíváncsi lennék ha veled csinálták volna ugyanezt akkor te, hogy éreznéd magad?! te nyilván nem éreznéd magad szarul, megalázottan és megbántva, ugye? mert ez az a viselkedés amit te is elvárnál másoktól...

pont az ilyenek miatt van itt annyi lelki sérült szerencsétlen fa*sz, mert tele van a világ az ilyen beképzelt kis pi*csákkal akik azt hiszik nekik mindent szabad. hányinger vagy! de úgyis visszakapod!

2012. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%
Az igen! Miért csináltál ilyet? Az ilyen lányok a legrosszabbak...
2012. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Az elöttem szólok már összefoglalták a lényeget: IGEN
2012. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Elég egybehangzó válaszok. :(
2012. febr. 7. 17:56
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

ha megmondtad volna neki a frankót, nem lenne baj, bár játszadozni akkor sem szép dolog..

Viszont ne rágódj a múlton, legközelebb inkább gondolj a másikra is ne csak magadra.

2012. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!