Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19 éves vagyok és ilyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok és ilyen a szemem alatti bőr! (kép) hogy tüntessem el? Így nem merek randizni se. Olyan mintha fáradt lennék folyton.

Figyelt kérdés

[link]


van akinek ilyen korban ilyen van szeme alatt?


2012. febr. 12. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd. Van olyan 24 éves lány barátom, akinek szintén ilyen. Amíg nem szólt, és nem kezdett el panaszkodni, én észre se vettem. Nem fog senkit pont ez elriasztani, ne félj. 22/f
2012. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lila nyuszi ***** válasza:
Nekem szerencsére nem ilyen. :) Hideget tegyél rá.
2012. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez érdekes...én ismerek pont egy 19 éves lányt,akinek ilyen van a szeme alatt,és nem zavar, ezzel együtt is tetszik,oda vagyok érte, de sajnos Ő elég távolságtartó velem:/
2012. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se vészes ,hideget vagy uborkaszeletet rakj rá kb 5 percig
2012. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Pedig pasi vagyok. Megmutathatnád az egész arcod, amit ebből ltni az tetszik! :-)
2012. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem akkor ilyen, ha nagyon fáradt vagyok már, vagy stresszes, vagy régen szexeltem (ergo stresszes vagyok:D).

Szerintem pihend ki magad, tegyél rá uborkát, és megoldódik a dolog. :)

Egyébként nem feltűnő szerintem. Engem amúgy soha nem zavar.

2012. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
én szúrnálak! 19/F ha érdekel írjál rám!
2012. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szokj le a dohanyzasrol es elmulik
2012. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!