Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idegen lennék a földlakók között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegen lennék a földlakók között?

Figyelt kérdés

22/F vagyok, és mostanában úgy érzem, mintha végeláthatatlan távolság lenne köztem és azon lányok közt, akikkel találkoztam (netes társkeresőről).

Összesen egy volt olyan, akivel sikerült normálisan szót értenem, és úgy éreztem, végre valaki akivel hasonlítunk, vele össze is jöttem, de az már régi történet.


Mostanában viszont egyszerűen nem találom velük a közös hangot. Márpedig nekem nagyon is fejben dől el a dolog és sajnos nem találok senki magamhoz valót. A többség mind buta vagy felszínes vagy humortalan, nem szeret gondolkozni.

Néha azt kívánom, bárcsak lennék én is közönségesebb és akkor jóval egyszerűbb dolgom lenne ilyen téren.


Mit tegyek, ha nem akarom egyedül leélni az életem, szerintetek hogy találhatnék egy normális lányt magamnak?


2012. márc. 7. 20:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Válasz: néha nekem is van ehhez hasonló érzésem :D Tudom, rossz vagyok, de jó tudni hogy nem vagyok egyedül vele.


Amugy ISTJ :D

2012. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nekem ISFJ

21/F

2012. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Én vagyok az 5. válaszoló. ENTJ vagyok...nem is csodálkozom. Az üzlet megy, mint a szél. Ha kéne, 650 évre is el tudnám tervezni minek hogyan kéne menni, hogy működőképes és profitot hozó legyen.

DE!


A csajok nem igazán szeretik ezt, mindegyik azt mondja, hogy túl sokat tervezek és túlpörgöm a dolgokat. Bennem viszont ilyenkor kialakul egy olyan kép a csajról, hogy nagyon nem érdekli a fejlődés és az, hogy valami olyat alkosson, ami megszólal. Egyszerűen hétköznapi kis szürke egérke. Szerintem én ezért nem találok. Szerintem neked is vannak ám elvárásaid bőven és ez akadályozhat téged abban, hogy (jó) kapcsolatot alakíts.

2012. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
51%
Csak ez a teszt annyit ér mint egy nagy semmit. Másik teszt kitöltésénél más vagy:) Mindegyiknél más típus leszel. Amikor kitöltöd elolvasod akkor wáááá de szupi. Közel sem azt adja ami vagy. Ha belegondolsz bármelyiket eltudnád fogadni:) Lángelmét dob ki? Ó hát persze, hogy az is vagyXD kitöltöd a másik tesztet és bajnokot dob ki? Ó hátperszeXD Nekem mindegyik tesztnél mást adot ki:D szóval akkor bennem megvan mindenXD
2012. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor te nem legjobb tudásodnak megfelelően töltötted ki. Nekem ENTJ jött ki a 4-20 illetve 92 kérdéses tesztnél is. De ami a legfontosabb: Miután megkapod a tesztet, magadra ismersz. Nem azt nézed mi lehetnél, hanem mi vagy. Én ugyan nem tudnám elképzelni magam alkalmazkodónak, beosztottnak, elnyomott félnek vagy sebezhetőnek. Édesanyámnak gyorsan átdobtam a tesztet facebookon, kitöltötte és neki is az jött ki, ahogyan ismerem. Nekem tetszett a teszt!
2012. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Képzeld jól töltöttem ki a tesztet. Honnan tudom? Mert ismerem magam és tudom milyen vagyok. Ha az a teszt kiismer akkor tudna engem bekategórizálni abba amilyen vagyok. Szóval erről ennyit. Ez a teszt logikátlan.
2012. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Igazad van, a teszt logikátlan és hülyeség. Csupán egy húgyagyú hozta létre abból a célból, hogy a többi húgyagyú kitöltse és a drága idejét elhúzza vele. Meg, hogy torzítsa a már amúgy is deformált énképét annak, aki hisz benne.
2012. márc. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Na látom elindítottam valamit az MBTI-vel . Valahol belül éreztem hogy INTJ vagy a racionalistákon akik eleve nem a szocializáció királyai ők a legantiszociálisabb típus.

Ja amúgy én ENTP vagyok szintén racionalista ^^

üdv!

20/F

2012. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Annyit hozzáfűznék akik ilyen határozott véleményt hoznak bármiféle logikai alátámasztást nélkül azok általában F (és valószínű S szóval nem elméleti innutív)vagyis megérző típus akik véleménye nem logikán hanem a vonzás taszítás elvén alapszik ezért erős hajlamuk van rá hogy úgymond bunkók legyenek.

Kedves 23:22 Ez a "húgyagyú" dolgozta ki társaival a 20. század elején a mai modern pszichológia alapjait. Több esze volt mint amennyi neked valaha is lesz úgyhogy először azt javaslom nézz utána a dolognak mielőtt véleményt mondasz.

2012. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Kedves 14:16: a hozzászólásod első felét kinek címezted?

Szóval az a gondom, hogy antiszociális vagyok. Hát igen, ezt már korábban is sejtettem, de mi a teendő? Írassak fel valami pirulát, amitől elmúlik? Nem hiszem, hogy így működik. :)


Azért az sem mondható el szerencsére, hogy totál egyedül volnék, hiszen vannak barátaim, akik nem csak haverok.

Viszont tény, hogy sokszor jobban szeretek egyedül lenni és alkotni, gondolkozni, olvasni, mint társaságban bulizni. Kivételt képez a szűkebb baráti köröm.


Szóval ezen teszt sokat segített (kösz érte), viszont még mindig nem válaszolta meg a kérdésemet: mi a teendő?

2012. márc. 11. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!