Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idegen lennék a földlakók között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegen lennék a földlakók között?

Figyelt kérdés

22/F vagyok, és mostanában úgy érzem, mintha végeláthatatlan távolság lenne köztem és azon lányok közt, akikkel találkoztam (netes társkeresőről).

Összesen egy volt olyan, akivel sikerült normálisan szót értenem, és úgy éreztem, végre valaki akivel hasonlítunk, vele össze is jöttem, de az már régi történet.


Mostanában viszont egyszerűen nem találom velük a közös hangot. Márpedig nekem nagyon is fejben dől el a dolog és sajnos nem találok senki magamhoz valót. A többség mind buta vagy felszínes vagy humortalan, nem szeret gondolkozni.

Néha azt kívánom, bárcsak lennék én is közönségesebb és akkor jóval egyszerűbb dolgom lenne ilyen téren.


Mit tegyek, ha nem akarom egyedül leélni az életem, szerintetek hogy találhatnék egy normális lányt magamnak?


2012. márc. 7. 20:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalakon sok a hulladék. (Tapasztalatból mondom). Sokkal szerencsésebb ha barátaid barátai között ismersz meg egy csajt, hozzáteszem randizások nélkül!
2012. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Menj társaságba!!Sport társaság,kirándulások,szabadidő eltöltések.Társasággal
2012. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ja és hozzátenném, nem csak azért futok össze ilyenekkel, mert ronda/alacsony/paraszt vagyok Mucsaröcsögéről. Pesti vagyok, bőven van lehetőség, centim is van bőven, meg azért ha nem is vagyok egy herceg, de azért legalább átlagos megvagyok.
2012. márc. 7. 20:54
 4/26 anonim ***** válasza:
Osztom az első válaszolóval véleményem csak én nem hulladékoknak nevezném. Bár társkeresőn kívül is nehéz lesz normális nőt találnodXD Szerintem legyél türelmes még ha nehéz is.
2012. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Rokon lelkek vagyunk. Nekem is ugyan ez a problémám. Egyszerűen nem értem ezt a mostani hozáállást a nőknél. Én a társkereső oldalt rég kilőttem, mert esélytelen. Ismerősök annyira felszínesek, hogy az valami hihetetlen. Ha mondjuk egy találkozót beszélünk meg és nem írok smiley-t már azt hiszik haragszom. Ha olyat írok, fel se fogja és visszakérdez, hogy mit jelent amit írtam. Szerintem ez népbetegség. Amúgy én mostanában elkezdtem nézni a pozitív oldalát a dolgoknak. Ha nem vagyok egyedül a problémámmal biztosan vannak olyan nők is akik hasonlóképp gondolkodnak. Csak meg kell őket találni. Na ez a kihívás. Amúgy jobb kávéházakban, kulturális eseményeken elvétve felfedezhetőek.
2012. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Nem vagy különc csk másképp gondolkodsz ez ritka adottság a társadalmon belül. A társkereső oldalak meg felejtősek mert szemét az összes.

[link] esetleg ezt tudom javasolni segíthet önmagad megismerésében és a partnerkeresésben is .

töltsd ki kíváncsi vagyok melyikbe tartozol.

2012. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
INTJ típust hozott ki a teszt, tényleg nem gyakori.
2012. márc. 7. 23:59
 8/26 anonim ***** válasza:

tegnap 23:59


Érdekes, mert én is INTJ-t kaptam, amikor még annak idején kitöltöttem ezt a személyiség tesztet és szintén nem találok olyan lányt, akivel teljesen összeillenénk.


Én is azt tapasztalom, amit te kérdező.


22/F

2012. márc. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

szuper a teszt, köszönet érte. Én ISTJ lettem. :)


24/L

2012. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Én kitöltöttem a 20-as tesztet és ISFP jött ki.
2012. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!