Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a baj velem? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a baj velem? Ennyire szerencsétlen lennék?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, eddig még nem volt komoly barátnőm. (Igazából ez azt jelenti, hogy általános iskola óta nem volt senkim.) Akiknek udvaroltam, azok mint "legjobb barátot" könyveltek el, és amikor bevallottam, hogy tetszenek, már nem álltak velem szóba a köszönést leszámítva. Magas, vékony, de izmos testű vagyok. Sosem voltam nagy "partyarc", inkább otthonülőnek mondom magam. Nagyon félek bárkivel is kezdeményezni, pedig már nem vagyok szűz. Mostanság Facebook-on próbálom elütni az időt, mert nagyon magányosnak érzem magam. Mit tehetnék, hogy szerezzek egy normális lányt, aki szeret? Ennyire szerencsétlen lennék? 21
2012. jan. 2. 20:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Csúnya az arcod.
2012. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Menny el buliba, igyál pár felest, és keress egy csajt.
2012. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%

Dobj fel egy hirdetést valami párkereső oldalra:


"Otthonülő, helyesnek mondott, már nem szűz, de magányos, 21 éves, a tükörben önmagát izmosnak látó srác álmai (nagy keblű) hercegnőjét keresi, akivel együtt facebookozhat és üldögélhet otthon.)"

Jelige: Kis szerencsétlen

2012. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Csúnya az arcod sztem, az súlyozottabban számít mint a test.
2012. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha néhány normális válasz is érkezne, nem csak az idióta, magukat viccesnek gondoló trollkodók válaszolnának. Azt meg látatlanba ne írjátok, hogy csúnya az arcom. -.-
2012. jan. 2. 20:24
 6/27 anonim ***** válasza:
Egyébként mitől félsz?
2012. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Azt írtad, magas meg izmos vagy. Ezzel együtt ha az arcod se lenne csúnya, bejönnél a lányoknak.
2012. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mitől félek? Hát a kikosarazástól. Az annyira megalázó szerintem.
2012. jan. 2. 20:28
 9/27 anonim ***** válasza:
71%

Fogd fel szerepjátéknak és akkor nem lesz megalázó ha kikosaraznak.

És bővítsd a szóba jöhető jelöltek körét olyanokra is, akiket nem csak hosszú távon tudnál elképzelni magad mellett.

Nagy számok törvénye: 100 lányhoz odamész 10 szóba áll veled és abból a 10-ből 1 melletted marad, (ő lesz a társad) már megérte, nem?

2012. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
akkor itt a baj! legyél magabiztos4 ha az sugárzik rólad és te is elhiszed hoyg sikerülni fog akkor úgy is lesz! az emberek olyanok mint a tükrök : amit sugárzol feléjük ugyanazt sugározzák vissza ők is! hidd el hogy neked is sikerülhet! ne görcsölj! légy laza és kedves :) akkor majd hidd el összejön! (ha csúnya az arcod,ha nem :P )
2012. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!