Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire szerencsétlen lennék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire szerencsétlen lennék? 17 évesen még nincs barátnőm.

Figyelt kérdés

Bizony, ez van sajnos. Lehet, hogy velem van a gond? Mert én nem szeretek bulikba járni, és az öltözködésem is kicsit "katonás" (terepcuccok, dögcédula, jelvények stb.)

Elég sokat olvasok, ami nem tom' gond-e, mert a mai világban sokan azt mondják: "Ki az a hülye, aki szeret olvasni?"

Szerintetek tényleg én vagyok ennyire suta?


2010. márc. 15. 08:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
azt a mindenit neki.. már 17 éves?? és nincs barátnőd? h tehetsz ilyet?? :DD ugyan. majd lesz. a fiuk csak ezután érnek. ::DD
2010. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kalandra fel, Suta pajtás!
2010. márc. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"... a mai világban sokan azt mondják: "Ki az a hülye, aki szeret olvasni?"

Aki ezt mondja, az a hülye, műveletlen bunkó. Vagy egyszerűen lusta olvasni :'D

Egyébként miért lenne Veled gond? Amit leírtál, az alapján nekem szimpatikus vagy, csak nem az a nyomulós fajta, ez szerintem kifejezetten jó. :) Ha tudnád, hogy a lányok normálisabbja mennyire hiányolja a nem nyomulós jófej fiúkat...

Közhely, az igaz, de ha majd ha eljön az ideje, megváltoznak a dolgok :) Mellesleg van egy ismerősöm, 20 év körül van, neki sincs barátnője még. És? Nem kell elkapkodni csak azért, hogy legyen :)

2010. márc. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 21 évesen volt életemben először barátnőm. Nem vagy lemaradva semmiről. :)
2010. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is 17éves vok, nekem sincs barátnőm, pedig próbálkoztam, és nem voltam nyomulós. Állítólag még jól is nézek ki, hülye se vagyok, meg még sportolok is(kondi, remélem ez is számít:) ). Hát bulikba is szoktam járni, de nem vagyok vmi csajozós féle, kevés az önbizalmam meg félénk is vagyok, hát ez van, majd talán lesz 1 szer:)
2010. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj kérdező! :D Nekem se volt, pedig 100%-osan az ügyön vagyok 14 éves korom óta! :) Majd egyszer. 16F
2010. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem azt kell nézni, hogy másnak mikor van barátnője, hanem azt, hogy mikor leszel szerelmes.


Akik 14-15 évesen felvágnak azzal, hogy hány barátnőjük volt már, azoknak a többsége nem is volt még soha szerelmes igazán, csak menőzni akarnak, hogy ők már ilyen nagyfiúk, hogy csajuk van.

2010. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kösz, hogy írtatok véleményt.

Bár tényleg meg vagyok lőve ezzel a barátnő dologgal. Suliban meg munkahelyen páran már azt hiszik meleg vagyok, mert nincs barátnőm, és ez eléggé kínosan érint engem.

+ páran hülyének is néznek, mert én a könyveket választom a buli, és piálás helyett.

Most már a legegyszerűbb tanácsokat is szívesen fogadom.

2010. márc. 15. 09:29
 9/16 anonim ***** válasza:

9:29


Sz.rd le magasról, hogy ki minek tart!! És én se bulizok, piálok, cigizek! Szimpatikus hozzáállást vallasz barátom! :) 16F

2010. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9.17es én 17 éves lány vok:D irj privit ha gondolod:D
2010. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!