Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire szerencsétlen lennék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire szerencsétlen lennék? 17 évesen még nincs barátnőm.

Figyelt kérdés

Bizony, ez van sajnos. Lehet, hogy velem van a gond? Mert én nem szeretek bulikba járni, és az öltözködésem is kicsit "katonás" (terepcuccok, dögcédula, jelvények stb.)

Elég sokat olvasok, ami nem tom' gond-e, mert a mai világban sokan azt mondják: "Ki az a hülye, aki szeret olvasni?"

Szerintetek tényleg én vagyok ennyire suta?


2010. márc. 15. 08:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

jaj már a kérdésre is irok vmit:D

én ismerek ilyen "katonafiut" és sztem tök cuki:D de ez arctol is függ h h néz ki..és kit érdekel h olvasol inkább olvass mint a detoxban ébredj:D

2010. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból fogok most szólni:)Aki nagyon rá görcsöl akkor általában sikertelen az ügy:)De rá érsz ezen még nyűglődni ha majd 30évesen sem lesz nőd:)Vedd lazára majd jönni fog egy csak picit kell rá hatással lenni!Pl ismerőseiddel találkozgatni ugy, hogy ott legyen valami ismerőse és igy tovább minél nagyobb az ismeretségi köröd ugy nő az esélyed is:)És nem azt kel csinálni, hogy nyomulsz az első nő nemű egyednél hanem el kell érni, hogy meg tetszel nekik...:)és meg tegyék az első lépést vagy valami jelet adjanak és akkor go..


Remélem segítettem!


18F

2010. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11:17 nem tudok privit küldeni valamiért....S
2010. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
akkor irjak én? 11.17es vokXD
2010. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én meg 20 éves vagyok és nekem sem volt soha barátnőm, de ha őszinte akarok lenni a legkevésbé sem érzem magam szerencsétlennek. Én nem szeretek olvasni, de aki szeret olvasni az mindenképpen jó dolog, mert bővül a szókincs és az agyat is dolgoztatja, nem vagy suta! Én örülnék neki ha szeretnék olvasni, bár biztos lenne azért 1-1 történet vagy téma amit lehet hogy elolvasnék. Inkább az a suta aki csak a dugással és a bulizással van elfoglalva. Viszont úgy nem érdemes hogy legyen barátnőd ha nem érzel iránta semmit sem, hidd el.
2010. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11:17 ha gondolod, de akkor valami email címet vagy msnt
2010. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!