Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerencsétlen lennék? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsétlen lennék? Lehet ezzel valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
14/lány vagyok és ha a barátaimal vagyok teljesen kitudok nyílni és hülyéskedni, meg minden de mikor vmelyik barátnőmel ismeretlen körbe megyünk vhogy megnémulok egy szót se tudok szólni. Msn-en is nagyon jól megy az ismerkedés de ha élőben találkoztunk teljesen leblokkoltam. Pirultam, meg némultam, és egyszerűen zavarban voltam és addig még megnem ismerem "jobban" nemtudok kinyilni és normálisan társalogni. Önbizalom hiány is van :S
2010. aug. 31. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
én ossze jovok veled
2010. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel sajnos... csak ha nagyon jól ismerem őket, akkor tudok kinyílni, ezért nem járok össze olyanokkal akiket nem ismerek, döntsd el, jó-e ha Te is ezt teszed
2010. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igyál pár sört ilyenkor...
2010. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
énse járok ismeretlen emberek közé de van ugy hogy néha megesik.
2010. aug. 31. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Igyál előtte egy sört. Eleve gyere el otthonról "pörögve", azaz állj be a tükörbe, mondd magadnak, hogy jól nézel ki, hallgass valami pörgős számot, utána indulj el otthonról, ha beérsz a társaságba, nevess sokat, dobj be értelmetlen poénokat, majd nevess rajtuk. Szólj hozzá a témához, ha nem vagy benne érintett, akkor csak ilyen sablonosan. Lényeg, hogy ne legyél ilyen kuka.
2010. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt randim egy pasival és én is ittam egy kis alkoholt:P a tükör elé nem álltam be, de pörgős zenét hallgattam, ugynúgy tettem ahogy előbb írták és tök jól sikerült a randi mert nem feszültem, bennem volt még a zene, az alkohol (persze nem sok xd) és tök jó kedvem volt vidámkodtam és a mostani barátom pont ezt szerette meg bennem:) hihihi szal ez tud segíteni!!
2010. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam az vált/válik be, hogy olyan emberekre gondolok akiknek nagyon bírom a stílusát...és amikor blokkolnék akkor arra gondolok, ő mit csinálna? Pl egyszer elhívtam egy barátomat az én társaságomba, akiket még sosem látott előtte..és ahogy bevonult az a viselkedés, közvetlenség amit akkor mutatott az még azóta is előttem van...biztos neked is van ilyen ismerősöd, gondolj rá ;)
2010. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!