Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi a baj velem? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a baj velem? Ennyire szerencsétlen lennék?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, eddig még nem volt komoly barátnőm. (Igazából ez azt jelenti, hogy általános iskola óta nem volt senkim.) Akiknek udvaroltam, azok mint "legjobb barátot" könyveltek el, és amikor bevallottam, hogy tetszenek, már nem álltak velem szóba a köszönést leszámítva. Magas, vékony, de izmos testű vagyok. Sosem voltam nagy "partyarc", inkább otthonülőnek mondom magam. Nagyon félek bárkivel is kezdeményezni, pedig már nem vagyok szűz. Mostanság Facebook-on próbálom elütni az időt, mert nagyon magányosnak érzem magam. Mit tehetnék, hogy szerezzek egy normális lányt, aki szeret? Ennyire szerencsétlen lennék? 21
2012. jan. 2. 20:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
A kikosarazás része az életnek, bár csak mértékkel fogyasztható, ameddig az önérzetet nem rombolja le túlzottan. Minden férfinak része az életnek. Kihagyhatatlan.
2012. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Értem. Csak amíg nem volt sikerélményem, addig mitől legyek magabiztos? Volt már, hogy miután bevallottam egy csajnak, hogy tetszik (akivel nagyon jóban voltam előtte) kibeszélt a barátnőivel és kinevettek. :(
2012. jan. 2. 20:37
 13/27 anonim ***** válasza:
Legyen más dolog amitől büszke vagy magadra! Valamivel kompenzálnod kell, ha hiányosságaid vannak e téren. Másképp nem megy :(
2012. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Túlságosan görcsölsz ezen az egészen.

Ahogy fentebb már írtam ezt az egész ismerkedősdit fogd fel egy szerepjátéknak/szituációs játéknak, aminek semmi tétje nincs.És akkor nem fog ekkora gondot okozni ha véletlenül dobnak...


Vagy várd meg azt a csajt, aki nálad kezdeményez...

2012. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az számít, magabiztos vagy-e, nem az, hogy milyen az arcod. Pont most mostanában elemeztem ezt magamon. Ha egy kicsit csúnyább fiú jön oda, aki elég magabiztos és laza, azzal jobban érzem magam, és gyorsabban belemegyek, hogy mondjuk fogdossa a derekamat, még ha először nem is gondoltam úgy, hogy megengedem neki. Az egésznek annyi a titka, hogy úgy fogd föl, mintha csak játék lenne az egész, és mindig gondolj arra, hogy a lányok is ugyanazt szeretnék, amit te és igazából örülnek annak, ha közeledsz feléjük.


23/L

2012. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Jé ugyanazt írtuk az előzővel
2012. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat! De hol tudnék "leszólítani" egy lányt? Buszon, vonaton, utcán ciki nem?
2012. jan. 2. 20:48
 18/27 anonim ***** válasza:
Sehol nem ciki leszólítani egy lányt...ha jól csinálod.
2012. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
jaj tudom már melyik típusú fiú vagy! az amelyik rosszul csinálja! az ilyeneket és is vissza szoktam utasítani! elolvastam amit írtál mondom : -Peti ???:O XD ismerős a "fajtád" azt csinálod rosszul hogy túl nyilvánvaló vagy! lesüt rólad hogy szerencsétlen vagy! gépen keresztül bókokba usznak a lányok és már az első pillanatban levágják hogy te ilyen szerencsétlenke vagy és hogy össze akarsz velük jönni! szerintem egy kicsit papucs is lehetsz! pont ez az a típus aki egy lánynak csak legjobb barátnak jó! legyél férfi!ne nyalj a lányoknak! addig ne fedd fel az érzéseid amíg megfelelően elő nem készítetted a tereped és nem érzed azt hogy a másiknak is tetszenél! figyeld meg hogy ő keres-e! hogy fontos-e vagy neki! te nem érzed hogy ki van veled szívesen és ki nem? ha úgy érzed hogy a csaj tényleg szívesen van veled akkor fínoman kezdj egy kicsit messzebb menni! akkor elejthetsz egy két bókot, mondhatsz neki szívmelengető dolgokat! ha látod hogy vevő rá és valamilyen szinten viszonozza ezt akkor utána egyre többször mondhatsz neki ilyeneket... persze ne ess túlzásba! de ha nem vevő rá akkor ne vallj neki szerelmet! ilyenkor hagyd azt nézz körül máshol! kár hülyét csinálnod magadból!
2012. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Olyan helyeken, ahol egyébként is szoktak beszélgetni egymással az emberek. Pl. a vonat nem rossz ötlet. Egyszer engem is megpróbáltak fölszedni egy vonaton, de kicsit fura volt a srác, úgyhogy nem mentem el vele vacsorázni végül, de neked mondom, hogy igazából helyes volt. Úgyhogy egy visszautasítás sem feltétlen jelenti azt, hogy egy utolsó gyökérnek gondol az a lány.


23/L

2012. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!