Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért ilyen ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen ez a csaj?

Figyelt kérdés
Én levelezek egy csajjal már 4 és fél hónapja lehet kicsivel több ideje,de valami nem stimmel ebbe a dologban.Nem szoktam mindig ráirni csak 2-3 naponta ,de inkább 3.Mindig nagyon jól elbeszélgetünk,de tényleg mindig küldjük egymásnak a mosolyokat meg minden.És megfigyeltem,hogy ha hét közbe ráirok és megszeretném vele beszélni a tallit,akkor mindig azt irja még nem tudom majd megbszéljük és mosolyog.Ha pénteken hozom fel a tallit " hát még nem tudom mi lesz holnap még kiderül...És ez már 1 hónapja igy megy.Nem rontottam el semmit nála 100% mert mindig nagyon jól elbeszélgetünk van közös témánk meg minden.Egyszerüen nem értem.Mondjatok légyszives valamit miért ilyen ez a csaj.....Megkérdeztem töle utoljára,miért nem akar tallizni azt irta,hogy akarok,de nem tudom még.Egyszerüen kikészit nem értem...
2012. febr. 25. 15:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nézd, ha fél is, akkor mondja el ezt.. Vagy akármi más is az ok, amiért nem akar találkozni veled, mondja el. Kérd meg erre, legyen veled őszinte és nyílt. Ha nem érdekled, azt is mondja el. Előbb utóbb úgyis el kell mondania, ha nem akar veled találkozni egyáltalán, valahogy le kell zárni a dolgot. Vagy ha neked ez így megfelel, hogy kéteéyek közt vagy, akkor nem szóltam. De a vágtelenségig te sem fogod bírni.
2012. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!