Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elegem van a csajból, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a csajból, h szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés

Van egy csaj,aki rohadtul felb*szta az agyamat. Nekem eleinte nem jött be,de ő megkeresett engem vmivel mind1 mivel,és összebarátkoztam vele,aztán levett a lábamról,olyan pillantásokkal nézett rám,h teljesen odalettem érte,és elkezdtem vele komolyabban ismerkedni, nem vagyok egy szent,de igyekeztem viszonylag jó fej lenni vele,és úgy láttam,h tetszem neki,és komolyan beleéltem magam, de aztán jött a feketeleves, mert aztán egyre távolságtartóbb lett,tisztára megörjített,csak nem értem,akkor miért volt olyan kezdeményező az elején. Össze vissza célozgatások mentek a részéről,néha azt hittem,h van valakije,néha meg azt,h mi már tulajdonképpen járunk....de ami a legjobban felb*szott,h folyton bizonytalanságba hagyott,nem válaszolt az üzeneteimre,nem vette föl a telefonját, aztán később ezért bocsánatot kért, aztán meg ő írt rám, ideig óráig izgató volt ez az elérhetetlenség, de végül én belefáradtam, sőt...épp az ellenkezőjét érte el,már látni sem bírom...és ez a gáz,h sztem tudatosan elcsábított,majd visszakozott, elegem van belőle,...engem rohadtul idegesít ha valaki ennyire nehézkes,egyszerűen nem lehet vele mit kezdeni,már a szemembe se néz,és furcsán elhúzódik,ha odamegyek hozzá...az a baj,h egy suliba járunk,és engem irritál,idegesít,ha meglátom,mivel már nem mosolyog,nem néz a szemembe,nem kedves(tehát minden hiányzik,amit szerettem benne anno) minden érzést kiült belőlem, és most már csak ez a görcs,ez a felidegesítés maradt meg...Talán az lenne a legjobb,ha a szemébe mondanám ezt,de minek is tenném,ha egyszer már egyáltalán nem érdekel, attól tartok,egész végig szórakozott velem:/....valami tipp? hogy kezeljem a helyzetet? mert olyan kínosan rosszul érzem magam,ha meglátom.


De ez még nem minden,mert van egy másik lány,akivel most kezdek összejönni,sokkal könnyedebb lányról van szó,és szabadabbnak érzem magam mellette,de h tudnám az előző lányt véglegesen kiverni a fejemből?


2012. febr. 24. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
add meg az elérhetőségét pm be és rászállok.
2012. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

azt mondtad nem érdekel....

ha nem érdekel akkor meg mit is akarsz kiverni a fejedbõl?

2012. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
úgy értem,nem érzek iránta semmit,de akkor is idegesít ha meglátom,egyszerűen nem tud nem idegesíteni
2012. febr. 24. 20:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a másik lánnyal, ezt pedig hajtsd el és ne törődj semmilyen jelével max röhögd ki.
2012. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De az lenne a legtisztább, ha megkérdeznéd, hogy miért ilyen, akkor megnyugodhatnál.
2012. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én már nem fogom zaklatni, ígyis túlzásba vittem kicsit, részben én is hibás vok ezért helyzetért úgy 50-50% sztem az arány...


De nem fogok neki magyaráézkodni,nem fogom magam égetni...főleg mert már ha szeretne az se érdekelnee,mert már egy másik lányba vagyok szerelmes...

csak így félő,h rámnyomják azt a bélyeget,h a nőcsábbász kavarógép:/

2012. febr. 24. 20:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Kellett az egójának hogy az újjaköré tudott tekerni, te meg szépen besétáltál! Hagyd a fenébe! Foglalkozz a másikkal, ez meg örüljön ha visszaköszönsz neki!
2012. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Írj neki egy levelet/üzenetet, az elől nem szaladhat el.
2012. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

dehogy írok,utálok írni neki,azt utálom benne a legjobban amúgy is...h soha nem képes válaszolni:..


az a durva,h élőben én simán odamegyek hozzá,és bármit megmondok neki, sokkal magabiztosabb vagyok mint ő


de neten pont fordítva,egy szerencsétlennek érzem magam,és ott én már nem is akarok kommunikálni vele,mer ott ha úgy tartja kedve,akkor nem válaszol semmit, és így bizonytalanba hagy,még az iylen hétköznapi dolgokban se válaszol,ezzel rendesen fel tud /ott b*szni-.-

2012. febr. 24. 21:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Vágd szájba!
2012. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!