Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mintha börtönbe zárnák a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mintha börtönbe zárnák a lelkemet. Nem tudom hogy szabaduljak, mit tegyek. (? )

Figyelt kérdés

14 éves vagyok...koripályán megismertem egy 1évvel és 1nappal (pontosan (:) fiatalabb fiút. Először a szemeibe, majd az egész fiúba lettem szerelmes. Alig bírtam kivárni a hétvégét, hogy újra láthassam. Mindig sokat szemezünk, pár szót már beszélgettünk is, és még az is kiderült, hogy tetszem neki. Eleinte a kora volt a kifogásom, de most már nem tudom mit tegyek. Mintha plátói szerelem lenne...ami lassan átváltozik igényesebb kapcsolatra vágyássá. Gondoljátok, hogy érdemes lenne közeledni? Egy részről félek...magam sem tudom mitől. Talán attól, hogy a rózsaszín köd szétfoszlana, vagy csak simán a csalódástól. Másrészről viszont az őrületbe kergetnek a saját érzéseim. Legszívesebben vele lennék egész nap...de nem testiségekre gondolok...vagyis nem csak arra. Inkább szeretnék közel kerülni hozzá, magam mellett tudni. Félek és vágyakozom egyszerre.

Mit tennétek a helyemben?

14/L


2012. jan. 27. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úristen de ismerős, am próbálkozz, én is ezt teszem!
2012. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél meg mindent, hogy megszerezd, de úgy, hogy ne vegye észre, hogy te irányítasz. :)
2012. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tennék, de ez az érzés belülről felemészt...ha a szemembe néz, nyelni sem tudok,a torkom teljesen kiszárad, és mintha megbénulnék...majd összeesek. A szívem viszont talpon marad és küzd, hogy közelebb jussak hozzá...:)
2012. jan. 27. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj vele közös témát keresni. Ha megvan az a téma, akkor próbálj meg szervezni valami evvel kapcsolatos programot és hívd el... Remélem segítettem :))
2012. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg :)
2012. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először is: mennyi idős? ha korban hasonló, próbálkozz bátran! A testiségről meg annyit, hogy természetes a hormonok miatt, de neki nehogy ilyeneket mondj. Ébredj fel kislány, 14 éves vagy!
2012. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mintha börtönbe zárnák a lelkemet:'))) Miért egyébként hol van?
2012. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!