Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért ilyen ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen ez a csaj?

Figyelt kérdés
Én levelezek egy csajjal már 4 és fél hónapja lehet kicsivel több ideje,de valami nem stimmel ebbe a dologban.Nem szoktam mindig ráirni csak 2-3 naponta ,de inkább 3.Mindig nagyon jól elbeszélgetünk,de tényleg mindig küldjük egymásnak a mosolyokat meg minden.És megfigyeltem,hogy ha hét közbe ráirok és megszeretném vele beszélni a tallit,akkor mindig azt irja még nem tudom majd megbszéljük és mosolyog.Ha pénteken hozom fel a tallit " hát még nem tudom mi lesz holnap még kiderül...És ez már 1 hónapja igy megy.Nem rontottam el semmit nála 100% mert mindig nagyon jól elbeszélgetünk van közös témánk meg minden.Egyszerüen nem értem.Mondjatok légyszives valamit miért ilyen ez a csaj.....Megkérdeztem töle utoljára,miért nem akar tallizni azt irta,hogy akarok,de nem tudom még.Egyszerüen kikészit nem értem...
2012. febr. 25. 15:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
pedig a telószámát megis adta meg minden még felis hivtam multkor...:)most megkérdeztem miért nem ir vissza és semmi válasz :S
2012. febr. 25. 15:39
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát kérdezz rá, hogy mikor érne rá? Messze laktok? Mert ha nem, akkor lehet olyat is, h. amikor van néhány szabad órája, akkor szól és mentek rögtön talizni. Nem kell feltétlen mindent precízen előkészíteni. Elmentek sétálni vmi parkba, vagy beültök egy kávézóba, elég annyi.
2012. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
olvasd el jobban mindent leirtam ne idegesitsetek már légyszives :S xD
2012. febr. 25. 15:43
 14/21 anonim ***** válasza:

Ne írj neki többet, hagyd, hogy ő keressen. Ha nem ír 1-2 héten belül, akkor buktad, ennyi volt, nem kellesz neki.


Képet küldtél magadról? Lehet nem jöttél be neki, és ezért nem akar találkozni. Viszont beszélgetni meg jó veled.


Azt is el tudom képzelni, hogy ennyi idő alatt a sok beszélgetés által már bőven beleestél a barátzónába. Akkor már mindenképp buktad, abból több nem lesz, mint beszélgetés.

2012. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
baráti talli lenne vagy lett volna....
2012. febr. 25. 15:47
 16/21 A kérdező kommentje:
hát az lesz ha rámir,akkor beszélgetünk ha nem én nem irok rá soha többet.2 hétig fent marad ismerösnek utánna lehet letörölöm nem fogom nézni annál rosszabb lesz.
2012. febr. 25. 15:49
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szórakozik, megfelelsz neki mint beszélgetőtárs, vagy én sem tudom, mi. Nem tudom, hogy mire jó ez, de velem is megcsinálták már. Hanyagold egyszerűen. Vagy csinálhatsz egy olyat, hogy megmondod neki legközelebb, ha beszélgettek, hogy döntsön, találkoztok, vagy sem, ha nem akar, elfelejtitek egymást, ha meg akar valamit, akkor most mondja mert többet nem vársz. Aztán vagy lesz tali, vagy nem. Nem kell marionett bábnak lenni sem.
2012. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
igen igy is lesz elegem volt már és ez szerintem érthetö látszik ,hogy fölösleges ez az egész.
2012. febr. 25. 16:59
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy fél?

Szerintem simán megtörténhet, hogy nem mer veled személyesen találkozni, mert fél, hogy csalódást okozna, vagy egyszerűen még nem randizott soha rendesen...

Én ennyi idősen ilyesmi állapotban voltam, csak utána tudtam "kilábalni" belőle. :)

2012. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
kedves kérdező én is ugyan arra gondolok mint a ma 17:30 válaszoló,lehet hogy csak fél hogy csalódást fog okozni,én ilyesmire gondolok.szerintem ne add fel ha már ennyi ideje beszéltek,kérdezzél rá miért nem akar veled találkozni?
2012. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!