Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért ilyen ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen ez a csaj?

Figyelt kérdés
Én levelezek egy csajjal már 4 és fél hónapja lehet kicsivel több ideje,de valami nem stimmel ebbe a dologban.Nem szoktam mindig ráirni csak 2-3 naponta ,de inkább 3.Mindig nagyon jól elbeszélgetünk,de tényleg mindig küldjük egymásnak a mosolyokat meg minden.És megfigyeltem,hogy ha hét közbe ráirok és megszeretném vele beszélni a tallit,akkor mindig azt irja még nem tudom majd megbszéljük és mosolyog.Ha pénteken hozom fel a tallit " hát még nem tudom mi lesz holnap még kiderül...És ez már 1 hónapja igy megy.Nem rontottam el semmit nála 100% mert mindig nagyon jól elbeszélgetünk van közös témánk meg minden.Egyszerüen nem értem.Mondjatok légyszives valamit miért ilyen ez a csaj.....Megkérdeztem töle utoljára,miért nem akar tallizni azt irta,hogy akarok,de nem tudom még.Egyszerüen kikészit nem értem...
2012. febr. 25. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Na ez nagyon ismerös ,vigyázz nehogy átverjen mert én megjártam már egyszer egy ilyen lánnyal.
2012. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Sajnos úgy tűnik, hogy nem szeretne veled találkozni, így külső szemszögből. Ha annyira szeretné, akkor már megoldotta volna. Vagy nincs barátja? Valami ilyesmit tudok még elképzelni
2012. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
szerintem azért nem,mert vagy tényleg nem akar találkozni,vagy nem mer és fél,vagy pedig bizonytalan.szerintem jobban tennéd ha nála kérdeznél rá,erre csak is ő tudja a választ és legalább tudni fogod hogy mi a helyzet.egy kérdést meg ér.megkérdezed tőle hogy őszintén válaszoljon hogy miért nem akar veled találkozni?
2012. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nincs barátja épp ez az :)
2012. febr. 25. 15:33
 5/21 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2012. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok,Honnan tudod ,hogy nincs barátja?Biztos vagy benne?
2012. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
miből vagy benne biztos hogy nem csak hülyit téged?nehogy pofára essél..
2012. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
17 éves és 100%,hogy nincs barátja :)
2012. febr. 25. 15:35
 9/21 anonim ***** válasza:
vagy is úgy értem hogy lehet hogy tényleg van barátja.
2012. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

sztem egy ideig ne irj neki!!

várd meg amig ö keres,és ha keres akkor mondd meg neki tovabb nem szeretnel levelezni,vagy taliztok,vagy abbahagyjatok.

vagy ird meg neki h megismerkedtél vkivel és nem tudod mi legyen.akkor majd ő ha akar vmit gyorsba rád startol nehogy összejöjj a másik lánnyal.felesleges itt huzni az idöt levelezéssel.

2012. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!