Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti is így vagytok vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés
Hogy a normális nőket szeretitek,velük is jöttök össze.Elítélitek a ribancokat,de ha lenne náluk lehetőségétek nem hagynátok ki.
2012. febr. 24. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát felfogásom a következő:

Összejövök egy rendes hűséges csajjal akkor szeretem és nem csalom meg. Ha összejövök egy ribancal akkor nem veszem komolyan megcsalom hiszen tom hogy ő is ezt teszi és max néha megd*gom aztán majd ha meguntam ott hagyom. Elitélem a ribancokat, de ha felkínálják magukat akkor adom nekik szívesen:D

2012. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Én kihagynám. Ha már egyszer elítélem őket, akkor van annyi bennem, hogy nem kiskapuzok, hogy könnyű szexhez jussak, ha netán adódna lehetőség. Ebből ismerszik meg az Igazi Férfi. Fontosabb egy életelv, mint egy kis múló öröm.
2012. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam 3 kategória van:

1. Rendes lányok, akikkel megértem magam és komolyan gondolom...sajnos nagyon ritkák

Ez hülyén hangzik, de ők inkább "intellektuálisan" jönnek be

2. "jócsajok" akikel el lehet szórakozni, amig nem találok egy rendes lányt, de kapcsolatra totálisan alkalmatlanok

Ők azért jönnek be mert jól néznek ki, de már előfordult, hogy innen előlépett valaki az 1.-be

3. Minden egyéb lány, aki nem jön be, velük nem is szórakozok

2012. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

több olyan pasi kéne mint a 2. :)

az 1. meg ezek szerint annyira nem ítéli el őket... de ebbe nincs kedvem belemenni

2012. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Járni normális lányokkal szoktam, de a ribiket sose hagynám ki. Így teljes az élet, kell a változatosság.
2012. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2.-ik ez tényleg jó,főleg az utolsó mondatod :D
2012. febr. 24. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!