Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik ha tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ha tetszik egy lány akkor bármikor képesek vagytok vele találkozni?

Figyelt kérdés

Épp ismerkedek egy sráccal. Eddig 2szer találkoztunk, először normális időben, este 8kor. Aztán másodszorra pedig éjfél után, mivel akkor ért vissza otthonról. De ugy volt h előbb találkozunk, csak haza kellett mennie, de én mondtam h hívjon ha visszaért, és ha ébren leszek akkor kimehetünk.

Eddig mind2szer nagyon jól elbeszélgettünk, és nem volt kínos csend, mindig jöttek a szavak.

Csak puszi volt, se csók se kézfogás.


22L


2011. ápr. 25. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Azért nekem is van magánéletem. Sőt gyakran van szükségem magányra.

Az meg kizárt dolog, hogy azonnal ugrok az első telefonhívására, ha ő éppen unatkozik.

2011. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Lány vagyok, de szerintem, ha csak tetszenék egy fiúnak nem hiszem, hogy bármikor találkozna velem. Ahhoz többet kell éreznie. Egyszer a (mostanra már) szerelmem éjjel 3kor eljött hozzám csak, hogy megöleljen. Na ez az ölelés úgy egy óráig tartott és egy szót sem szóltunk. A végén megcsókolt és elfutott. Annyira gyönyörű volt ^^
2011. ápr. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Igen akár mit ha van értelme:és szeretem halani a hangya hangját ha beszélünk tele.

19f

2011. ápr. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
hangja
2011. ápr. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, akkor számomra nincs rossz időpont :P
2011. ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Igen.
2011. ápr. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.:)
2011. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még a legextrémebb időjárási körülmények közt is bármikor... :) Bár hurikán közben vicces lenne a találka :)
2011. máj. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!