Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit 3 éve ismerek és számomra sokkal több mint barát. De neki más tetszik ( megjegyzem a másik csaj baromi gonosz vele és 40 kilóméterre lakik tőle) és nem akarom azzal kínozni magam, hogy reménykedjek még. (persze nem tudja, hogy tetszik nekem) Viszont nagyon jó barát és nem akarom. elveszíteni, szóval nem akarom csakúgy örökre otthagyni. Tudom, hogy szinte lehetetlen érzéseket kitörölni, de nem tudtok valamit amitől nem éreznék iránta többet? Tudom nehéz kérdés, de már megőrülök, nem akarom tovább emészteni magam.

Idióták kíméljenek kérlek!


2012. febr. 8. 22:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát, mit mondtál?
2012. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
semmit letagadtam, aztmondtam neki, hogy nem tetszik :( tudom de írtó gyáva vagyok
2012. febr. 8. 22:28
 13/18 anonim ***** válasza:
És utána írta a nőt?
2012. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem még akkor melléírta ezt mikor megkérdezte
2012. febr. 8. 22:30
 15/18 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha tudtára adnád valahogy??

Akkor legalább biztosan tudnád, mi a helyzet. Lehet előszőr letagadja majd, hogy tetszel neki, de ha tetszel neki és tudja, hogy neked is tetszik ő, csak fog lépni valamit.

2012. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
de beszari vagyok xD nem merem megmondani, mert attól félek, ha megmondom akkor lehúzhatom a klotyón a barátságunkat, na meg az elutasítástól is
2012. febr. 8. 22:34
 17/18 anonim ***** válasza:

hát szép kis barátság az olyan xDDD

A visszautasítástól ne félj. Nem vagy te attól rosszabb. Tudom, hogy sz..r meg minden. De jobb, mint ez, nem?

2012. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
majd lehet, hogy akkor elmondom majd ha ezzel a csajjal alábbhagynak a dolgai mert most ez így tutira nem fog menni :S
2012. febr. 8. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!