Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit 3 éve ismerek és számomra sokkal több mint barát. De neki más tetszik ( megjegyzem a másik csaj baromi gonosz vele és 40 kilóméterre lakik tőle) és nem akarom azzal kínozni magam, hogy reménykedjek még. (persze nem tudja, hogy tetszik nekem) Viszont nagyon jó barát és nem akarom. elveszíteni, szóval nem akarom csakúgy örökre otthagyni. Tudom, hogy szinte lehetetlen érzéseket kitörölni, de nem tudtok valamit amitől nem éreznék iránta többet? Tudom nehéz kérdés, de már megőrülök, nem akarom tovább emészteni magam.

Idióták kíméljenek kérlek!


2012. febr. 8. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2012. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Miért nagyon gonosz vele a másik lány, ezt kifejtenéd?

Hány évesek vagytok?

2012. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Kevesebbet találkozz vele + új szerelem, más megoldás nincs sajnos
2012. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
én 14 ő 16 (a másik csaj 17 nemis értem -_-') na mind1 szóval, a lány rengetegszer megbántotta már és szegény nekem sírja ki magát mindig :( (pl leutazott a csajért vonattal és a csaj meg nem jött él, pedig 6 órát utazott) de még mindig őt szereti
2012. febr. 8. 22:17
 5/18 A kérdező kommentje:
nem jött el*
2012. febr. 8. 22:18
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy ez a srác írt ma este erre az oldalra? Mer egy hasonló szituban egy srác írt most egy kérdést... olvass egy kicsit vissza! Lehet pont ő az, minden viccet félretéve!
2012. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátod vagy nagyon naív vagy neked nincs elég információd az egészről. Mindegy, ez nem fog kiderülni.

Honnan tudod, hogy nem tetszel neki??? Vajod van magaddal?

2012. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
belinkelnéd nekem?
2012. febr. 8. 22:19
 9/18 A kérdező kommentje:

mert egyszer már megkérdezte h tetszem-e neki (gondolom kezdett gyanakodni) de

én nem mondtam meg neki mit érzek, de ennek ellenére ő rávágta, hogy ő a másik csajt szereti

2012. febr. 8. 22:21
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintetek mit csináljak? Teljesen tanácstalan vagyok!


így keresd! ;)

2012. febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!