Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk, minden reggel egy buszon megyünk. De neki van barátnője aki meg full féltékeny rám és ha meglát állandóan kihívja a srácot és ott ölelgeti. Ez engem megőrít. De már lassan 2éve járnak és abbakéne hagynom h a srác így meg úgy. De nagyon belezúgtam. Egy csomszor szemezünk reggel, és amikor rámnéz én a fellegekben járok. Teljesen elmegy ilyenkor az eszem. De már mindegy mert a sráccal néha bszéltem és tudja h tetszik nekem. Meg múltkor is mondta az osztálytársam h amikor a bnője megölelte rám nézett. A másik bökkenő h ő 18/Fiú és a csaj is lassan annyi. Én meg csak 14 vagyok. 1;De ha a barátnője féltékeny akkor kihívásnak tekint?

2;A srác azt hiszi, h korán dobnám mert én ilyen kis "szaros,éretlen" vagyok?

Nem tudom..gondolkodtam h beszélek vele...De lehet az lenne a legjobb ha elfelejteném...

3;Írjatok tippeket.Ha ti is ezt a megoldást választanátok. Köszi

L/14


2009. okt. 13. 14:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Majd elmúlik. Vagy feküdj le egy szerre midkettővel. Így a csaj is megbékél.
2009. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nos, természetesen a barátnője kihívásnak tekint, hiszen nem lényeges hogy hány éves vagy ha a srácnak tetszel, akkor veszélyt jelentesz a barátnőjére nézve.

Szerintem felejtsd el, mert:

1. A srácnak már lett volna ideje, hogy közeledjen feléd, ha akart volna. Persze szemeztetek, de azért jelezhetné másképp is ha tetszel neki.

2. Amit te is írtál: nem biztos hogy működne hosszútávon a kapcsolatotok, ezzel szemben pedig ott van már neki egy biztos pont: a barátnője. Ezt nehéz döntés, mer-e kockáztatni, és egy új kapcsolatba lépni.

3. Azért ha nem is olyan szerelmes már mint az elején, biztosan szereti még valamennyire a barátnőjét...

És hogy hogyan felejtsd el? Ismerkedj más pasikkal, keress valami jó hobbit, flörtölj, érezd jól magad.

És gondolj arra, hogy nem ő az igazi, majd megtalálod, aki hozzád illik.

2009. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

okééé.ismerkedtem más pasikkal is.de nem megy.:S mindenesetre még próbálkozok csak így mégnehezebb a busz meg a suli is.:/

Am az elsőt nem értem?! milyen mindkettővel?o.O

2009. okt. 15. 17:54
 4/17 anonim ***** válasza:
A srácnak tuti imponál, hogy neked tetszik. Ha nem akarod, hogy kihasználjon, akkor gyorsan felejtsd el. Az ő számára te még fiatal vagy, de ha mondjuk 16 lennél, akkor is valszeg kihasználná a rajongásodat. Inkább most bulizz, randizz mással, mint hogy Ő összetörje a szíved. Nem hiszem, hogy ebből lehetne tartós kapcsolat, mert te a szíveddel gondolkodsz, ő pedig azzal, ami a lába között van. :(
2009. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy együtt röhögönek rajtad, mert észrevették, hogy odáig vagy a gyerekért???????
2009. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát az szarul esne.:D Remélem nem..nemtudom. Már elegem van, és most h szünet van kezdek felhagyni a dologgal de ha hnap nem sikerül bepasiznom cseszhetem mert hétfőtől újra suli:S:/
2009. okt. 26. 21:24
 7/17 anonim ***** válasza:
sztem sosem megoldás az, hogy egyikről a másikra ugrok, mert bár egy idegig elfelejteti velem az elsőt, azért előbb utóbb eszembe jut... ha csak nem valami igen nagy szerelem
2009. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

hát nemtudom már lassan 1éve h megláttam:) és azóta nem jöttem össze nem 1-2pasival:( és már nemértem mit akar ha rámnéz olyan édin:D mert lehet csak szórakozik bár nem tom mire jó neki ez h hülyít:( de ha megtudom.áááá:S

am köszi a választ:)megpróbálok lemondani róla és szépen lassan új tiszta lappal kezdeni az életem ez részét.:D

2009. okt. 26. 21:31
 9/17 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a hozzá állás, de remélem nem csak az álmosság hozta ki belőled! :D
2009. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
neem:):D köszi:) am véletlenül nem máténak hívnak?:D
2009. okt. 26. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!